Náš team

Náš team

Kolektív plný profesionálov

Dlhoročné skúsenosti našich realitných maklérov zabezpečujú hladký a bezpečný priebeh predaja nehnuteľností. Vyberte si z našich maklérov.

Ing. Tomáš Doka

Realitné ponuky makléra
Referencie makléra

Odmalička som mal sen byť podnikateľom a videl som sa v otcovi. Postupne som vyštudoval strednú školu s týmto zameraním a dá sa povedať, že aj výšku. K realitám som pričuchol v relatívne mladom veku, už ako 19 ročný chlapec. Preto som pociťoval omnoho väčšiu zodpovednosť a musel preukázať väčšiu znalosť v danom obore, aby som si vybudoval rešpekt u klientov, ktorí sa čudovali, čo za mladíka im bude riešiť v podstate životné kroky. Priznávam, zo začiatku z nich bola cítiť neistota, no dnes, keď začnem rozprávať, vidím, že mi klienti dôverujú a vedia, že sú v dobrých rukách. Mojou vizitkou je precíznosť a férový prístup. Na tom je postavené celé moje pôsobenie na realitnom trhu. Robiť ľudí nielen spokojnými, ale skutočne šťastnými je jediná správna cesta v realitnom svete. Tak čo? Chcete byť "len" spokojní? Alebo skutočne šťastní? Voľba je na vás!

Čítať viac

Róbert Farkas

Realitné ponuky makléra

Od začiatku mojej pracovnej kariéry pracujem s ľudmi. Na začiatku som ľuďom pomáhal nájsť vhodné zamestnanie. Dnes som tu pre Vás aby sme spoločne našli Vaše vysnívané bývanie. Rád však zabezpečím komfortný predaj či prenájom Vašej nehnuteľnosti.

Čítať viac

Patrícia Danišová

Realitné ponuky makléra

Človek, ktorý Vás prevádza kúpou či predajom nehnuteľnosti, je jeho dôležitou súčasťou. Je vašim kompasom cez realitný trh či právne procesy. Preto je potrebné si nájsť ,,toho pravého” alebo v mojom prípade ,,tú pravú”. Mojím cieľom je, aby mali moji klienti len pozitívne pocity pri cieľovej čiare predaja, kúpe či prenájmu. Budem sa snažiť, aby sme tam spolu prišli aj pri Vašom obchode.

Čítať viac

Marcel Bachratý

Realitné ponuky makléra

Rád Vám pomôžem s Vaším predajom, prenájmom Vašej nehnuteľnosti, nakoľko spokojnosť klienta pre mňa, ako realitného makléra, je na prvom mieste.

Čítať viac

Ing. Nikoleta Šuryová

Realitné ponuky makléra

Predaj, kúpa, prenájom nehnuteľnosti je zvyčajne zdĺhavý proces na administratívu, Váš čas, realitný prehľad i odbornosť. Celým procesom Vás ochotne prevediem korektne, spoľahlivo, profesionálne a naviac ľudsky. Ponúkam Vám službu na kľúč. Záleží mi na budovaní osobných vzťahov s klientom a jeho spokojnosti. Príďte a presvedčím Vás, že som tu pre Vás.

Čítať viac

Katarína Belicová

Realitné ponuky makléra

Pracovať ako realitná maklérka je dôležité poslanie, pri ktorom pomáham klientom s hľadaním ich nového domova. Prinášam do ich situácie profesionalitu, istotu a v neposlednom rade aj empatiu, ktorá je pri práci tohto druhu veľmi dôležitá. Mojim prvoradým cieľom je spokojnosť a šťastie klienta.

Čítať viac
Sme tu pre vás

Niečo z našej ponuky

Nájdeme pre vás ideálny domov.
Nakupujte s nami!

Chcem kúpiť

Predávajte bez pohnutia prsta.
Predávajte s nami!

Chcem predať
Kvalitne odvedená práca

Pozrite si naše referencie

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

  S čím treba pomôcť?*
  Vaše meno a priezvisko
  Vaša e-mailová adresa*
  Vaše telefónne číslo*
  Vaša správa*

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.