Náš team

Náš team

Kolektív plný profesionálov

Dlhoročné skúsenosti našich realitných maklérov zabezpečujú hladký a bezpečný priebeh predaja nehnuteľností. Vyberte si z našich maklérov.

Ing. Tomáš Doka

doka@foit.sk
+421 907 522 961

Realitné ponuky makléra
Referencie makléra

Odmalička som mal sen byť podnikateľom a videl som sa v otcovi. Postupne som vyštudoval strednú školu s týmto zameraním a dá sa povedať, že aj výšku. K realitám som pričuchol v relatívne mladom veku, už ako 19 ročný chlapec. Preto som pociťoval omnoho väčšiu zodpovednosť a musel preukázať väčšiu znalosť v danom obore, aby som si vybudoval rešpekt u klientov, ktorí sa čudovali, čo za mladíka im bude riešiť v podstate životné kroky. Priznávam, zo začiatku z nich bola cítiť neistota, no dnes, keď začnem rozprávať, vidím, že mi klienti dôverujú a vedia, že sú v dobrých rukách. Mojou vizitkou je precíznosť a férový prístup. Na tom je postavené celé moje pôsobenie na realitnom trhu. Robiť ľudí nielen spokojnými, ale skutočne šťastnými je jediná správna cesta v realitnom svete. Tak čo? Chcete byť "len" spokojní? Alebo skutočne šťastní? Voľba je na vás!

Čítať viac

Róbert Farkas

farkas@foit.sk
+421915756134

Realitné ponuky makléra

Od začiatku mojej pracovnej kariéry pracujem s ľudmi. Na začiatku som ľuďom pomáhal nájsť vhodné zamestnanie. Dnes som tu pre Vás aby sme spoločne našli Vaše vysnívané bývanie. Rád však zabezpečím komfortný predaj či prenájom Vašej nehnuteľnosti.

Čítať viac

Pavol Rajnic

rajnic@foit.sk
+421905837830

Realitné ponuky makléra

K práci realitného makléra ma priviedla príležitosť pracovať s ľuďmi, ktorým môžem pomôcť pri hľadaní ich nového bývania a zároveň realizácia obchodu na realitnom trhu, ktorý ma vždy zaujímal. Cieľom mojej práce je správne nasmerovať klienta a zabezpečiť hladký priebeh tohto procesu. Preto ak rozmýšľate nad kúpou alebo predajom nehnuteľnosti, neváhajte ma kontaktovať.
Teším sa na spoluprácu.

Čítať viac

Patrícia Danišová

danisova@foit.sk
+421949714291

Realitné ponuky makléra

Človek, ktorý Vás prevádza kúpou či predajom nehnuteľnosti, je jeho dôležitou súčasťou. Je vašim kompasom cez realitný trh či právne procesy. Preto je potrebné si nájsť ,,toho pravého” alebo v mojom prípade ,,tú pravú”. Mojím cieľom je, aby mali moji klienti len pozitívne pocity pri cieľovej čiare predaja, kúpe či prenájmu. Budem sa snažiť, aby sme tam spolu prišli aj pri Vašom obchode.

Čítať viac

Marcel Bachratý

bachraty@foit.sk
+421 907 523 288

Realitné ponuky makléra

Rád Vám pomôžem s Vaším predajom, prenájmom Vašej nehnuteľnosti, nakoľko spokojnosť klienta pre mňa, ako realitného makléra, je na prvom mieste.

Čítať viac

Ing. Nikoleta Šuryová

suryova@foit.sk
+421905863816

Realitné ponuky makléra

Predaj, kúpa, prenájom nehnuteľnosti je zvyčajne zdĺhavý proces na administratívu, Váš čas, realitný prehľad i odbornosť. Celým procesom Vás ochotne prevediem korektne, spoľahlivo, profesionálne a naviac ľudsky. Ponúkam Vám službu na kľúč. Záleží mi na budovaní osobných vzťahov s klientom a jeho spokojnosti. Príďte a presvedčím Vás, že som tu pre Vás.

Čítať viac

Timea Michalicová

michalicova@foit.sk
+421917680814

Realitné ponuky makléra

...
Warning: mb_strimwidth(): Start position is out of range in /data/1/5/1524a447-1548-48e6-adb0-f800adf0d95f/foit.sk/web/wp-content/themes/foit/components/team-brooker.php on line 34

Čítať viac
Pridaná hodnota

Benefity spolupráce

1-

Prvotriedna starostlivosť

Na klientoch nám záleží. Naši realitní makléri majú profesionálny prístup sú vám k dispozícii vždy, keď to potrebujete.

2-

Exkluzívne služby

Od prevzatia až po predaj. Poznanie realitného trhu v Trnave a v okolí, stanovenie ceny, ako aj video-obhliadka a virtuálna obhliadka zvyšujú úspešnosť predaja nehnuteľnosti

3-

Pohodlný predaj

Predaj nehnuteľnosti “na kľúč” a komplexný realitný servis. Odovzdáte nám kľúče a o zvyšok sa postaráme. Tak, aby ste nemali s predajom domu a bytu žiadne starosti.

Odkaz majiteľa

Ing. Tomáš Doka

Realitám sa venujem od roku 2013. Najskôr ako maklér v inej realitnej kancelárii kde som nadobudol potrebnú prax, skúsenosti a odbornosť aby som mohol založiť mladý, dynamický a pracovitý tím, ktorý je dnes pripravený naplniť Vaše sny o bývaní.

Sme tu pre vás

Niečo z našej ponuky

Nájdeme pre vás ideálny domov.
Nakupujte s nami!

Chcem kúpiť

Predávajte bez pohnutia prsta.
Predávajte s nami!

Chcem predať
Kvalitne odvedená práca

Pozrite si naše referencie

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!S čím treba pomôcť?*
Vaše meno a priezvisko
Vaša e-mailová adresa*
Vaše telefónne číslo*
Vaša správa*

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.