Rodinný dom Trnava

PREDAJ BYT ALEBO DOM? ČO TAK NIEČO MEDZI?

230 000,-€

Patríte medzi tých, ktorí túžia po rodinnom dome ale máte radi aj komfortné a bezstarostné bývanie v byte?

Radi by ste mali väčšie súkromie ale ste časovo vyťažení natoľko, že Vám nezostáva priestor na údržbu veľkého pozemku?

Stačí Vám menší dvor ale priorita je pre Vás skôr bývanie v mesta, na dobrej adrese a navyše za prijateľnú cenu?

Potom zbystrite a možno práve táto ponuka bude Vaším novým domovom…

Trojizbový byt je súčasťou rodinného domu, ktorý je rozdelený na dve samostatné bytové jednotky. Preto papierovo treba vychádzať z toho, že sa jedná o byt ale vizuálne sa pokojne môžeme baviť o rodinnom dome so samostatným vstupom a dvorom o výmere 101 m2.

Tehlový rodinný dom je približne z roku 1960, prístavba bola zrealizovaná v roku 1971 a následne bol preklasifikovaný na dve bytové jednotky. Byt, ktorý je na predaj prešiel rekonštrukciou. Vymenené boli plastové okná, laminátové podlahy v izbách, kuchyni a na chodbe, obklady a dlažba v kúpeľni a na toalete. Nová kuchynská linka, nové elektrické rozvody v kuchyni a izbách, znížené SDK stropy, radiátory, svietidla, stierky, maľovky, interiérové dvere, vchodové dvere, nové ističe, nové elektrické rozvody v pivnici, plynový kotol.

Dom je zateplený, strešná krytina bola vymenená približne v roku 2000. Dom je napojený na všetky inžinierske siete elektrika, plyn, kanalizácia, vodovod (k dispozícii je aj funkčná studňa – hĺbka 18 m). Obe bytové jednotky majú samostatné merače.

Orientácia všetkých troch izieb na juhovýchod Vám zabezpečí dostatok denného svetla počas celého dňa. Mať dostatok svetla v priestore je veľmi dôležité. Viac svetla pozitívne vplýva na rodinnú atmosféru a pohodu. Veľa ľudí si to neuvedomuje ale stačí sa pozrieť na ľudí v lete a v zime. Čo myslíte kedy sa viacej usmievajú? Ďalším benefitom sú priestranné izby a je len na Vás, ktorá bude slúžiť ako spálňa, izba a obývačka… Okrem sedačky zostáva v byte všetko zariadenie. Je to len otázkou vkusu, ak sa Vám zariadenie páči, stačí si priniesť osobné veci a môžete ihneď bývať.

Aj Vy patríte medzi ľudí, ktorí ocenia pivnicu? Častokrát sa s tým na obhliadkach domov stretávam, pretože v dnešnej dobe sa už moc nerealizujú. Tu budete mať veľkorysé pivničné priestory, ktoré Vám poslúžia na uskladnenie vecí, ktoré sa používajú menej a v byte nenájdu dennodenné uplatnenie.  Určite sa tu nájde dostatok priestoru napríklad na zeleninu, ovocie, potraviny alebo víno. Každý správny vinár predsa ocením chlad z pivnice aby si svoje archívne kúsky poctivo uskladnil.

Úžitková plocha bytu je 124,1 m2, výmera samostatného dvora patriaceho výhradne k bytu 101 m2, výmera pozemku pod domom, na ktorom je spoluvlastnícky podiel je 223 m2, pivnica pod bytom 45 m2.

Nech sa páči dispozičné riešenie bytu si môžete pozrieť vo virtuálnej obhliadke, ktorá je súčasťou inzerátu.

Byt sa nachádza vo veľmi vyhľadávanej lokalite na ulici sv. Cyrila a Metoda. Táto bočná ulica zabezpečuje pokojné bývanie s výbornou pešou dostupnosťou do historického centra mesta Trnava. Ak ste milovníci prechádzok a prírody neďaleko nájdete Kamenný Mlyn, ktorý je veľmi vyhľadávaný či už na prechádzky, behanie alebo bicyklovanie. V letných mesiacoch sa tu nachádza prírodné kúpalisko. Okrem toho nájdete v blízkom okolí kompletnú občiansku vybavenosť: potraviny, supermarket, nákupné centrum City Park, škola, škôlka, MHD zastávka, penzión, pekáreň, športový areál, pumpa.

Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOIT malé PREKVAPENIE.

CENA: 230.000,- EUR

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Email: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

Lokalita
Trnava
Zastavaná plocha
145m²
Rozloha pozemku
101m²
Vlastníctvo
osobné
Status
Aktívna
Vodovod
neuvedené
El. napätie
230/400V
Plyn
neuvedené
Kanalizácia
neuvedené
Internet
optika
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
asfaltová
Počet terás
1
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.