Rodinný dom Piešťany

PREDAJ VEĽKÝ DOM, VEĽKÝ POZEMOK, VEĽKÝ POTENCIÁL VO VEĽKÝCH KOSTOĽANOCH

449 000,-€

Rád by som začal tým, že tento dom skutočne nie je pre každého. Nejedná sa o štandardnú ponuku menšieho bungalovu na 5 árovom pozemku. Tento dom je „úzkoprofilový tovar“, ktorý oceníte v prípade, že hľadáte bývanie pre veľkú rodinu s dostatkom súkromia, ktoré Vás bude reprezentovať. A v neposlednom rade myslíte na budúcnosť…

Tri podlažia, 6 izieb, terasa, balkóny, dielňa, záhrada s dospelou zeleňou, bazénom a dostatkom súkromia, parkovanie vo dvore alebo pred domom, či v garáži. Napadá Vám ešte niečo čo by mala spĺňať dobrá ponuka rodinného domu na dedine?

Kvalitne postavený tehlový rodinný dom prešiel etapovitou kolaudáciou: suterén spolu s 1. NP v roku 2013 a 2. NP s povalou v roku 2016. Majiteľ domu si staval dom pre seba a na kvalite sa rozhodne nešetrilo. Napríklad obvodové murivo suterénu je hrubé 60 cm (15 cm plná pálená tehla, 30 cm betón a znovu 15 cm plná pálená tehla), pod celým domom je hydroizolačná vaňa s 3 mm hrubou fóliou, plynový kotol značky Buderus (dvojokruhové vykurovanie . 1. NP a 2. NP), obvodové murivo tehla Wienerberger 44cm + 5 cm zateplenie minerálnou vlnou, betónová strešná krytina Bramac, takmer celý pozemok oplotený tehlovým plotom a mnoho ďalšieho…

Úžitková plocha domu spolu s garážou je 431 m2 + výmera balkónov spolu 17,42 m2 + výmera terasy 25,66 m2, rozloha pozemku 2782 m2.

Dom je napojený na všetky inžinierske siete: obecný vodovod, kanalizácia, elektrika, plyn a k dispozícii je aj vlastná vŕtaná studňa (hĺbka približne 14,5 m a 5 m permanentný vodný stĺpec). Internetovú zásuvku nájdete v každej izbe a k dispozícii je aj klimatizácia. Na celom 1 NP. okrem komory je podlahové kúrenie a na 2. NP. radiátory, na ohrev vody slúži plynový bojler. O pravú vianočnú atmosféru a zvuk praskajúceho dreva priamo v dennej časti sa postará krb.

V tomto dome nájdete dostatok priestoru pre celú rodinu. A ak sa deťom nebude chcieť „vyletieť z hniezda“ je možné prispôsobiť 2. NP ako samostatnú bytovú jednotku s dennou časťou, kuchyňou, kúpeľnou, dvomi izbami a šatníkom. Úložného priestoru je taktiež dostatok napríklad v suteréne s rozlohou približne 120 m2 ale aj na povale, ktorú Vám rád ukážem osobne na obhliadke.

Na záhrade nájdete dostatok priestoru pre relax, oslavy alebo záhradné párty s priateľmi. Fantázii sa medze nekladú a je len na Vás, čo so záhradou spravíte. Či ju necháte tak ako je, vyšperkujete ju do dokonalosti podľa Vašich vysnívaných predstáv, časť z nej predáte alebo v budúcnosti darujete deťom na stavbu domu. Každopádne po odčlenení má už teraz hodnotu približne 100.000,- EUR a v takom prípade by ste vlastne kúpili tento skutočne priestranný dom s pozemkom (po odčlenení) približne 14 árov za 350.000,- EUR. Čo poviete? Znie to ako férová ponuka a dobrá kúpa s potenciálom?

Pre lepšie navodenie atmosféry je pripravená videoobhliadka, ktorá je spolu s virtuálnou prehliadkou súčasťou inzerátu. Nech sa páči pozrite si obe ešte pred osobnou obhliadkou a príďte na „hotové“.

Obec Veľké Kostoľany môžeme pokojne považovať za „menšie mestečko“. Nájdete tu naozaj všetko: materská škola, základná škola po 9. ročník, potraviny, lekár, lekáreň, pošta, knižnica, mäsiar, bar, pohostinstvo, reštaurácia, športový areál, autobusová stanica.

Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOIT malé PREKVAPENIE.

CENA: 449.000,- EUR

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Email: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

Lokalita
Veľké Kostoľany
Zastavaná plocha
269m²
Rozloha pozemku
2782m²
Vlastníctvo
osobné
Status
Aktívna
Vodovod
na pozemku
Studňa
áno
El. napätie
230/400V
Plyn
na pozemku
Kanalizácia
na pozemku
Internet
sieťový kábel
Okná
Plastové okná
Počet WC
3
Počet kúpelní
2
Prístupová cesta
asfaltová
Počet terás
1
Počet garáží
1
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.