2 izbový byt Trnava

PRENÁJOM BOŽSKÝ KĽUD, VŠADE BLÍZKO A AUTO POD DOHĽADOM

690,-€

Poznáte ulicu Nevädzová v Trnave?

Nie? Nič si z toho nerobte.

Je to veľmi nenápadná bočná ulička, ktorú väčšinou ľudí prehliadne. Práve preto je tu božský kľud. Zároveň však máte všetko potrebné „na skok“ a centrum mesta a železničnú stanicu 10 minút chôdzou. Cestujúcich za prácou určite poteší denne ušetrená hodina vďaka perfektnému napojeniu na výpadovku Trnavy bez zápchy.

A práve tu vznikol veľmi utešený projekt dvoch novostavieb so súkromným parkovaním v oplotenom areály s detským ihriskom.

A to nie je všetko. Developer v Nevädzovke na výmere 2i bytov naozaj nešetril a vsadil na starú školu. Ponúkam Vám na prenájom 2i byt s kráľovskou rozlohou 63,73 m2. Byt sa nachádza na prízemí bytového domu a nedisponuje balkónom. V tomto prípade treba povedať, že nie je prízemie ako prízemie o čom sa pokojne príďte presvedčiť osobne. Pod oknami nie je žiadny chodník, cez ktorý chodia ľudia a oberajú Vás o súkromie. Práve naopak priamo pod oknami máte výsadbu kvetov a z pohodlia obývačky môžete sledovať Vášho zaparkovaného tátoša na vyhradenom parkovacom mieste v uzavretom areály, ktorý je sprístupnený len pre rezidentov.

Byt je veľmi dobre dispozične riešený. Vstupná chodba, samostatná toaleta, kúpeľná s vaňou. Dennú časť tvorí obývacia izba prepojená s jedálňou a kuchyňou. A teraz poteším všetky ženy – v spálni nájdete samostatný veľký šatník. Na uskladnenie vecí môžete využiť plechovú pivničnú kobku o rozlohe 2,5 m2.

V byte nájdete všetko potrebné, je kompletne zariadený nábytkom a spotrebičmi. Stačí si priniesť osobné veci a môžete začať spokojne bývať.

Byt je voľný od 01.03.2024 a je vhodný maximálne pre dve dospelé osoby.

Domáce zvieratá nie sú akceptované.

Cena mesačného nájomného je 690€ vrátane poplatkov za energie, optický internet a TV.

Možnosť prenajatia dvoch výhradných vonkajších parkovacích miest v uzavretom areály. Brána sa otvára na zavolanie telefónneho čísla.

Cena jedného vonkajšieho státia je 30€/mesiac.

V prípade,  že si chcete prísť pozrieť nehnuteľnosť alebo máte otázky, neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0949 714 291 alebo na maile danisova@foit.sk. 

TEŠÍM SA NA VÁS!

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Prenajatá
El. napätie
230V
Internet
optika
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
asfaltová
Energetický certifikát
A
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.