Rodinný dom Piešťany

RÁNO V KORUNÁCH STROMOV – RODINNÝ DOM

265 000,-€

Asi jedna z najčastejších fantázii, ktoré majú klienti pri obhliadkach rodinných domov, je fantázia, kde sedia na terase svojho nového domova v raňajších hodinách s kávou, či čajom v ruke a užívajú si ticho prírody.

Počuť len štebot vtákov a šumenie v korunách stromov. 

Vzhľadom na východnú orientáciu je možné sedieť na terase tejto nehnuteľnosti, z ktorej je pohľad na úrovni korún stromov a pozerať sa na okolité vrchy Karpát. Dívať sa ako po okolí lietajú vtáky a pri tom zažívať pokoj, ktorý sa votrie aj do vašej duše. 

Absolútny sen. 

Tento Vám vieme splniť. 

O AKÝ DOM IDE?

Realitná kancelária FOIT Vám ponúka 4-izbový rodinný dom, v ktorom vie byť táto fantázia každý deň privedená do reality a to vd’aka zaujímavému pozemku, ktorý k nemu patrí. Nehnuteľnosť je postavená z tehly a bola skolaudovaná v roku 2012.  Jej zastavná plocha je 105m2, ale úžitková je väčšia a tá je 133,3m2, pričom 1.NP má výmeru 58,6m2 a 2.NP 74,7m2. 

DISPOZÍCIA

Ako je vyššie spomenuté, tento rodinný dom má dve nadzemné podlažia. Prvé začína vstupnou halou, z ktorej sa prechádza aj na druhé NP. Toto podlažie sa skladá z obývacej miestnosti s výmerou 31,70m2 s kuchyňou s výmerou 7,50m2, samostatného WC a aj z komory. Z obývacej miestnosti sa vieme presunúť na krytú terasu, ktorá má výmeru 11m2. Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádzajú tri izby. Prvá je priestranná spálňa so šatníkovým priestorom s výmerou takmer 21,5m2, d’alšia je pracovňa s výmerou 11,80m2 a tretia izba s výmerou 23m2 má jednu veľkú výhodu. Tou je, že je možnosť ju rozdeliť na dve izby len dorobením priečky. 

Súčasťou rodinného domu je aj garáž s výmerou 20,3m2. 

Ako vyzerá celý dispozícia domu si viete pozrieť vo virtuálnej obhliadke tu: RÁNO V KORUNÁCH STROMOV

POZEMOK 

Tento dom sa nachádza v obci Dubovany. Je situovaná na svahovitom pozemku s veľmi štedrou výmerou 2751m2. Na tomto pozemku je možné si splniť rôzne sny. Od veľkého bazéna, cez ihrisko či hvezdáreň. Na pozemku sa nachádza aj murovaná budova, ktorá sa aktuálne využíva ako skladovací priestor či kôlňa. Vzhľadom na svahovitý charakter pozemku je možné si na streche tejto budovy urobiť vyvýšenú terasu, no a na zvyšku parcely sa nachádzajú trávnaté alebo zalesnené plochy, pričom na jej hranici sa nachádza potôčik. Úplná romantika. 

VÝHODY DOMU

 1. Pokoj, pokoj a pokoj. Myslím si, že nikdy nevieme dostatočne opísať vponukách ten pocit pokoja a ticha na niektorých nehnuteľnostiach. Strávili sme sa na tomto rodinnom dome 4-5 hodín a bola to asi vec, ktorá všetkým najviac zarezonovala v hlave. 
 2. V dome sa vykuruje troma spôsobmi. Na na dolnom podlaží je podlahové kúrenie a na vrchnom sú radiátory. Oba spôsoby kúrenia pracujú na základe plynového kotla. Avšak, v obývacej izbe je funkčný krb, ktorým viete vykúriť väčšinu domu. 
 3. V lete tiež nebude problém s teplotou. V obývacej izbe sa nachádza klimatická jednotka značky VIVAX. 
 4. Pokiaľ máte viac ako jedno auto, toto je ideálna nehnuteľnosť pre Vás. Okrem garáže sa pred domom nachádzajú d’alšie parkovacie miesta. 
 5. Možnosti. 4 izby sú málo? Stačí urobiť priečku. Jedna terasa nestačí? Je tu priestor aj na dalšiu. Veľký bazén? Nech sa páči. Mať zvieratká? Ideálny priestor. Športové vyžitie? Aj na to si tu viete vytvoriť priestor. Hranice možností sú vo fantázii, ale aj v hranici pozemku. 🙂

LOKALITA

Dubovany sú obec, z ktorej to nie je d’aleko do žiadneho z okolitých miest, ked’že do Trnavy je to autom 25 min, do Piešťan 15 min  a do Hlohovca 20 min. Obec ponúka plnú občiansku vybavenosť a teda sa v nej nachádzajú základná aj materská škola, potraviny, reštaurácie, kostol, športové ihrisko, autobusovú prepravu, a pod. Nájdete tu pokoj dediny, dobré vzťahy medzi susedmi a aj  krásnu prírodu s výhľadom na okolité vrchy. 

 

Tento rodinný dom má cenu 265.000,-EUR. 

 

V prípade,  že si chcete prísť pozrieť nehnuteľnosť alebo máte otázky, neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0949 714 291 alebo na maile danisova@foit.sk. 

TEŠÍM SA NA VÁS!

Lokalita
Dubovany
Zastavaná plocha
105m²
Rozloha pozemku
2751m²
Vlastníctvo
osobné
Status
Aktívna
Vodovod
na pozemku
El. napätie
230V
Plyn
na pozemku
Kanalizácia
pri pozemku
Internet
áno
Okná
Plastové okná
Počet WC
2
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
asfaltová
Energetický certifikát
A
Počet terás
1
Počet garáží
1
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

  Vaše meno a priezvisko
  Vaša e-mailová adresa*
  Vaše telefónne číslo*
  Vaša správa*

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.