FOIT

Realitná kancelária Trnava

Trnava – realitná kancelária FOIT tu pôsobí už niekoľko rokov. Poznáme trh a nehnuteľnosti v našom regióne ako “vlastné topánky”. Uvedomujeme si, že každý klient má svoje priority. U niekoho je to poloha, u iného rozloha, cena, či rýchlosť predaja/nákupu nehnuteľnosti. Na začiatku spolupráce si vždy definujeme tieto ciele a postupujeme podľa nich pri predaji alebo pri výbere a poradenstve s kúpou nehnuteľnosti.

 

Špecializujeme sa na predaj bytov a rodinných domov v Trnave a okolí, ktoré sú ihneď dostupné k nasťahovaniu. Máme bohaté skúsenosti s prenájmom bytov, rodinných domov, ale aj nebytových priestorov.

 

Hľadáte bývanie v Trnave a okolí alebo potrebujete poradiť s predajom nehnuteľnosti? Náš skúsený tím realitných maklérov je vám k dispozícii.

Čím sa riadime

Naše hodnoty

Človečina

Sila

Otvorenosť

Dôvera

Pridaná hodnota

Benefity spolupráce

1-

Prvotriedna starostlivosť

Na klientoch nám záleží. Naši realitní makléri majú profesionálny prístup sú vám k dispozícii vždy, keď to potrebujete.

2-

Exkluzívne služby

Od prevzatia až po predaj. Poznanie realitného trhu v Trnave a v okolí, stanovenie ceny, ako aj video-obhliadka a virtuálna obhliadka zvyšujú úspešnosť predaja nehnuteľnosti

3-

Pohodlný predaj

Predaj nehnuteľnosti “na kľúč” a komplexný realitný servis. Odovzdáte nám kľúče a o zvyšok sa postaráme. Tak, aby ste nemali s predajom domu a bytu žiadne starosti.

Kvalitne odvedená práca

Pozrite si naše referencie

Odkaz majiteľa

Ing. Tomáš Doka

Realitám sa venujem od roku 2013. Najskôr ako maklér v inej realitnej kancelárii kde som nadobudol potrebnú prax, skúsenosti a odbornosť aby som mohol založiť mladý, dynamický a pracovitý tím, ktorý je dnes pripravený naplniť Vaše sny o bývaní.

Novinky v ponuke nehnuteľností

Nájdeme pre vás ideálny domov.
Nakupujte s nami!

Chcem kúpiť

Predávajte bez pohnutia prsta.
Predávajte s nami!

Chcem predať
Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Meno a priezvisko
    E-mailová adresa*
    Telefónne číslo*
    Správa

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.