Rodinný dom Piešťany

BUNGALOV, KTORÝ NADCHNE

165 000,-€

V poslednom čase sa roztrhlo vrece s klientmi, ktorí hľadajú dostupné rodinné domy v obciach s občianskou vybavenosťou porovnateľnou so sídliskom v meste, s cenou, ktorá nadchne a so slušným pozemkom. 

Hľadajú pokoj dediny a možnosti mesta.

Hľadajú obce, z ktorých to nie je d’aleko do miest, ale na druhej strane nemusia z nich vychádzať kvôli základným potrebám.

Hľadajú kompromis.

Ak ste jedným z nich, táto nehnuteľnosť Vás určite nadchne. 

O ČO IDE?

Realitná kancelária FOIT Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom – bungalov v obci Veľké Kostoľany, ktorý dáva zmysel a ponúka pokojné bývanie. 

 

MIERY

Miery tejto nehnuteľnosti taktiež nadchnú. Celková výmera pozemku je 1478m2 a jeho šírka je cca 14m.  Zastavná plocha domu ponúka výmeru 103m2. 

 

DISPOZÍCIA 

Prvá miestnosť, ktorú viete navštíviť po vojdení do nehnuteľnosti, je predsieň, z ktorej viete prejsť na tri smery. Ak sa vydáte do prava, prejdete do kuchyne, z nej po chodbe do technickej miestnosti či detskej izby. Ak sa vydáte do ľava, vojdete do kúpeľne, no ak pôjdete rovno, nájdete sa v obývacej izbe, z ktorej prejdete do spálňe. Súčasťou dispozície domu je aj terasa s výmerou 16,6m2. Ako to presne vyzerá si viete pozrieť vo virtuálnej obhliadke, ktorú môžete nájsť na http://www.foit.sk alebo nižšie v tejto ponuke. 

 

REKONŠTRUKCIA

Pôvodný dom je z roku 1967 a bol postavený z tehly, avšak za posledné roky si prešiel kompletnou rekonštrukciou.  Bola zrekonštruovaná strecha, vymenené elektrické rozvody a okná za plastové. Výmena podlahy nebola výnimkou. Súčasťou rekonštrukcie bolo aj kúrenie, ktoré je založené na plynovom kotli – aj ten bol vymenený. Rodinný dom bol aj zateplený. A plus jedna obrovská výhoda. Z vonku mu už len chýba namaľovať fasádu a teda máte priestor na výber farby, v ktorej chcete mať dom. Na pozemku a priamo v dome sú všetky inžinierske sieta plus obecná voda s kanalizáciou. Na  pozemku sa nachádza aj studňa. 

LOKALITA 

Veľké Kostoľany sú obec,  v ktorej nájdete plnú občiansku vybavenosť. V tejto obci nájdete všetko od reštaurácii, pošty, mäsiara, pohostinstvo, športový areál, tenisové kurty cez zubného, detského, obvodného lekára a lekárne, či materskú a základnú školu.  Dokonca pre umelecké duše je v obci aj umelecká škola so zameraním na hudbu.  Samozrejmosťou sú rôzny typy obchodov, drogerie, stavebniny, ale aj kaderníctva. Do okolitých miest Trnavy, Hlohovca či Piešťan sa dostanete za cca 15 až 20 minút autom. 

Cena nehnuteľnosti je 165.000,-EUR.

 

Na danú nehnuteľnosť je možné zobrať hypotekárny úver . S jeho vybavením Vám rada pomôžem.

V prípade záujmu, či pre viac informácií ma kontaktuje na tel.č: 0948 161 463, Katarína Belicová

Lokalita
Veľké Kostoľany
Zastavaná plocha
103m²
Rozloha pozemku
1478m²
Vlastníctvo
osobné
Status
Aktívna
Vodovod
na pozemku
Studňa
áno
El. napätie
230/400V
Plyn
na pozemku
Kanalizácia
na pozemku
Internet
áno
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
asfaltová
Energetický certifikát
B
Počet terás
1
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.