4 izbový byt Trnava

4-IZBOVÝ BYT V ARBORII

265 000,-€

DEZERT V ARBORII 

4-izbové byty by som nazvala dezertom v developerských projektoch. Tieto dezerty bývajú premyslené, priestranné, so štedrou metrážou, svetlé a dispozične dobre vyriešené.

Realitná kancelária FOIT Vám ponúka 4-izbový byt, ktorý má všetky tieto atribúty a ešte viac!

 

O ČO IDE?

Tento náš dezert nájdete na 3. poschodí na Priečnej ulici v Arborii v bytovom dome, ktorý bol skolaudovaný v decembri v roku 2022. 

Celková plocha tohto dezertu pozostáva z podlahovej plochy bytu o výmere 93,01 m2, z plochy balkóna o výmere 4,48 m2 a z plochy balkóna o výmere 5,76 m2.  

Zariadenie v byte si odporúčam odmyslieť, pretože to si aktuálny majitelia berú so sebou. Namiesto toho si skúste predstaviť vlastný typ, formu a príchuť tohto dezertu. 

Dáte tam nábytok v štýle Zara Home?

Veľký mahagónový jedálenský stôl?

Pohovku, z ktorej musí už na pohľad kričať, že z nej sa už nikomu nebude chcieť vstať?

Možno máte radi skôr nejakú exotiku?

Alebo je minimalizmus Váš favorit? 

Čokoľvek to bude, výber je len a len na Vás. Byt sa bude odovzdávať v štandarde s kuchynskou linkou. 

 

DISPOZÍCIA 

Tento štvroizbáčik v Arborii ponúka priestorovo veľké možnosti, oddelené izby, dva balkóny či dve kúpeľne. Dispozícia sa začína po vojdení na vstupnej chodbe, z ktorej sa vychádza do každej jednej miestnosti v byte. Prvou je šatník o výmere 2,2m2, ktorý nájdete hned’ pri vchodových dverách na pravej strane. Hned’ vedľa nájdete hlavnú spálňu, ktorá ponúka výmeru 13,7m2. Nasledujúce dve izby, do ktorých Vás chodba zavedie, sú detské izby na pravej strane, pričom prvá má výmeru 10,8m2 a druhá 10,3m2. V prvej detskej izbe je aj balkón. Na ľavej strane chodby sú dve kúpeľne. Jedna disponuje vaňou, umývadlom a priestorom na práčku a aj sušičku. Táto kúpeľňa má 4,2m2. Druhá má 3,7m2 a ponúka sprochový kút a toaletu s umývadlom. Celú dispozíciu ukončuje čerešnička na torte a tou je obývačka spojená s kuchyňou so štedrou výmerou 42,2m2. 

ODPORÚČANIE MAJITEĽA

Ticho.

Majitelia si chvália riešenie akustiky nehnuteľnosti. Podľa ich slov nie je absolútne nič počuť od susedov či horných alebo vedľajších a tak je to pocitovo porovnateľné s rodinnými domami. 

LOKALITA 

Arboria je lokalitou, ktorú už netreba veľmi vysvetľovať. Stala sa už plnohodnotnou súčasťou Trnavy. Priamo v projekte nájdete kaviareň, zubára, pekáreň s bistrom, kozmetický saló, Svet nápojov, Tri šišky a podobne. Vaše detičky sa môžu pohrať na detských ihriskách priamo v Arborii. V okolí je okrem toho zbytok občianskej vybavenosti. Pár krokov od bytového domu je Tesco OC galéria s OC Arkádiou či Business centrum, kde nájdete všeobecných, psychiatrických či stomatologických lekárov, ale aj iné rôznorodé kancelárie či prevádzky. Pri bytovom dome, v ktorom sa nachádza táto nehnuteľnosť nájdete aj S1 Center, kde nájdete prevádzky ako napr. Kraj potraviny, Sportisimo, Sinsay, DM drogerie, Action alebo Mobelix. Pár minút pešo sa nachádza aj plaváreň. Historické centrum mesta je tiež vzdialené len jednu 20 minútovú prechádzku.

CENA DEZERTU V ARBORII JE 265.000,-EUR.

ČO BY TO BOL ZA DEZERT BEZ ČEREŠNIČIEK NA VRCHU?

ČEREŠNIČKA: PARKOVANIE

K tejto nehnutenoľnosti je možné si zakúpiť aj parkovacie miesto v garáži.

CENA GARÁŽOVÉHO MIESTA JE 15.000,-EUR.

 

ČEREŠNIČKA: PIVNIČNÁ KOBKA

Samozrejmosťou je, že dokúpiť sa dá aj pivničná kobka, ktorá má výmeru cca 2m2.

CENA PIVNIČNEJ KOBKY JE 5.000,-EUR. 

 

V prípade,  že si chcete prísť pozrieť nehnuteľnosť alebo máte otázky, neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0949 714 291 alebo na maile danisova@foit.sk. 

TEŠÍM SA NA VÁS!

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Aktívna
El. napätie
nie
Internet
áno
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
2
Prístupová cesta
asfaltová
Energetický certifikát
A
Počet garáží
1
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.