3 izbový byt Bratislava III

NOVÁ CENA! KOMU SA POKOJ, VÍNO A PRÍRODA PÁČI, TEN CHCE BÝVAŤ PREDSA V RAČI

209 000,-€

Pokojné prostredie, bezpečné vnútrobloky, dobré susedstvo, detské ihrisko priamo pod bytovým domom, bezplatné verejné parkovanie, kopec zelene, výborná občianska vybavenosť, vinohrady, vinárstva, krásne výhľady na celú Bratislavu len 3 minúty od Vášho nového bytu ale hlavne pokoj ako na dedine a pritom bývate v hlavnom mesta Bratislava.

Vitajte v srdci Rače na Plickovej ulici, ktorá doslova dýcha rodinnou atmosférou.

Rád by som Vám predstavil možno práve Vaše nové bývanie. Reč bude o trojizbovom byte so slušnou výmerou v menšom bytovom dome kde nájdete len 17 bytov. Bytový dom bol pôvodne postavený ako predajňa potravín v roku 1973, no výstavba nadstavby, v ktorej sa byt nachádza začala v roku 2004 a kolaudácia prebehla v roku 2008. Nadstavba je postavená z ytongu s plechovou strechou a každý byt má samostatné vykurovanie plynovým kotlom, ktorý zároveň slúži aj na ohrev vody. Potraviny na 1. NP sú už minulosťou a dnes tu nájdete garáž, kde sú zaparkované historické autá. Možno sa Vám niekedy pošťastí a uvidíte ich.

Úžitková plocha bytu 77,98 m2, byt nedisponuje balkónom ani pivnicou. Je však k dispozícii spoločná veľká bicykláreň s rozlohou približne 18 m2.

Byt leží na 2. NP v bytovom dome bez výťahu. Jeho benefitmi okrem vyššie spomínaných sú nepochybne rozumne navrhnutá dispozícia v podobe dvoch samostatných nepriechodných izieb, priestrannej dennej časti a dostatku úložného priestoru či už v izbách alebo na chodbe ale aj veľká kúpeľňa a dobrá orientácia. Byt má zrejme len jednu chybičku krásy a tou je, že nemá balkón.

Výhodou dennej časti je prepojenie obývačky, jedálne a kuchyne kde zrejme budete ako rodina tráviť najviac času a budete všetci spolu.

V rannom zhone Vám rozhodne ušetria čas dve umývadla v kúpeľni. Pravdepodobne si vrelú vaňu bude najviac pochvaľovať pani domáca hlavne po náročnom dni plnom upratovania, prania, varenia prechádzok a hrania sa s deťmi.

Máte radi svetlo? Juhovýchodná orientácie izieb sa o neho postará v dostatočnej miere. Svetlo v priestore je kráľ, všetci dobre vieme, že aj ľudia sa predsa viac usmievajú v lete ako v zime.

Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. V blízkom okolí nájdete materskú školu, základnú školu, zástavku električky, kaviarne, reštauráciu, vinárne, potraviny, mäsiarstvo, trh so zeleninou a ovocím, drogériu, lekáreň, pumpu. V centre mesta ste na električke približne za 15 – 20 minút, autom približne 15 minút v dopravnej špičke maximálne polhodina.

Ale dosť bolo rečí. Posúďte sami. Nech sa páči poprechádzajte sa po byte z pohodlia domova prostredníctvom virtuálnej obhliadky, ktorú sme si pre Vás pripravili. Pre navodenie emócie z bytu, lokality a celkovo prostredia, v ktorom budete bývať odporúčame pozrieť aj videoobhliadku, ktorá je tiež súčasťou inzerátu.

Čo hovoríte? Vidíme sa na obhliadke? 😊

Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOIT malé PREKVAPENIE.

CENA: 209.000,- EUR

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

V prípade záujmu o obhliadku ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Emal: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

Lokalita
Bratislava-Rača
Vlastníctvo
osobné
Status
Aktívna
El. napätie
230V
Internet
optika
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
asfaltová
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.