1 izbový byt Trnava

PREDANÉ :) ODSTÚPENIE MENŠÍ BYTOVÝ DOM, MENEJ SUSEDOV, VIAC KĽUDU

0,-€

Opoj je výborne situovaná obec čo sa týka dopravnej dostupnosti či už do Trnavy, Nitry alebo Bratislavy. A práve v pokojnej časti obce Opoj, na slepej ulici sa nachádza bytový dom, v ktorom nájdete jednoizbový byt, o ktorom si dnes povieme viac.

Byt leží na 1. poschodí tehlového bytového domu bez výťahu, ktorý bol skolaudovaný v roku 2009.

 

V bytovom dome je len 8 bytov a viete ako sa hovorí. Čím menej susedov, tým väčší kľud. A ten spomínaný kľud tu skutočne nájdete.

 

Od roku 2009 nebola v byte realizovaná rekonštrukcia ale zatiaľ nie je ani potrebná. Byt je vo veľmi slušnom, udržiavanom stave s plastovými oknami a medenými elektrickými rozvodmi. Je to skôr otázka vkusu, či sa do bytu nasťahujete ihneď alebo najskôr zrealizujete drobné úpravy podľa vkusu.

 

Byt je šikovne dispozične vyriešený. Po vstupe do bytu sa nachádzate na chodbe, kde nájdete dostatok miesta na uskladnenie vecí v podobe veľkej skrine. Kúpeľňa s vaňou je prepojená s toaletou. Z chodby sa ďalej dostanete do priestrannej dennej časti so spacím kútom. Výhodou je oddelená kuchyňa s priestorom na menší jedálenský stolík.

Možno Vám dispozícia pripomína typický 1i bauring a ak áno, tak Vám ho pripomína správne. Dispozícia bytu je totožná, no tento byt je približne o 10 m2 väčší ako bauring, čo je v byte aj „cítiť“.

 

Úžitková plocha bytu 38,25 m2 + pivničná kobka 2 m2.

 

Pre lepšiu predstavu si pokojne pozrite virtuálnu obhliadku bytu, ktorá je súčasťou inzerátu.

 

Obec Opoj disponuje výbornou napojenosťou na cesty R1 (2 min.) a  D1 (5 min). Výhodou je vzdialenosť krajských miest Trnava (10km), Nitra (40 km), Trenčín (80 km) a hlavného mesta Bratislava (50km). V obci sa nachádza škôlka, dva obchody, pohostinstvo, posilňovňa, park s detským ihriskom, obecná knižnica. Škola, lekáreň a lekár sa nachádzajú v susednej obci len 3 km. Vo vedľajšej obci nájdete aj slušnú reštauráciu v peknom prostredí parku. V lete je v tesnej blízkosti kukuričné bludisko, samozber jahôd, hrachu a broskýň. Neďaleko obce nájdete háj vhodný na prechádzky a štrkovisko pre milovníkov rybolovu.

Byt je možné financovať len v hotovosti, prípadne je možné vybaviť hypotekárny úver na inú nehnuteľnosť, pretože byt nemôže byť zaťažený záložným právom banky, keďže sa jedná o obecný byt. Celý postup Vám rád vysvetlím na obhliadke.

V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Email: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

 

Lokalita
Opoj
Vlastníctvo
iné
Status
Predané
El. napätie
230V
Internet
sieťový kábel
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
asfaltová
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Ing. Tomáš Doka

doka@foit.sk | +421 907 522 961

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.