Rodinný dom Trnava

PREDAJ – 17 DÔVODOV PREČO ÁNO

335 000,-€

V TOMTO TEXTE SA DOZVIETE PREČO JE PRÁVE TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ TÁ SPRÁVNA VOĽBA. 

Realitná kancelária FOIT Vám ponúka 17 dôvodov prečo povedať áno hrubej stavbe 5-izbového rodinného domu na Strednej ulici v Trnave.

DÔVOD Č.1: Rodinný dom sa nachádza v absolútne pokojnej lokalite v ned’aleko historického centra. Vzhľadom na to, že je mimo všetkých okolitých hlavných ciest, nie je počuť ani ruch mesta či áut.

DÔVOD Č.2: Nachádza sa takisto aj v lokalite, z ktorej sa viete krásne do minúty, maximálne dvoch napojiť na diaľnicu D1.

DÔVOD Č.3: Máte možnosť dokončiť a zariadiť si dom presne podľa svojich predstáv a preferencií. Váš domov tak bude prispôsobený Vašemu štandardu. Vizualizácie nehnuteľnosti, ktoré nájdete medzi fotografiami vyššie, Vám ukážu možný potenciál tohto domu.

DÔVOD Č.4: Veľkosť pozemku je ideálna pre ľudí, ktorí nechcú venovať veľa času jeho úprave alebo na to jednoducho nemajú čas. Jeho presná veľkosť je 399m². 

DÔVOD Č.5: Zastavaná plocha domu je 135,92m².

DÔVOD Č. 6: Úžitková plocha je viac ako štedrá. Novému majiteľovi ponúka 201,84m², ktoré dávajú nekonečné možnosti sebarealizácie.

DÔVOD Č.7: Dispozícia má tiež atraktívne aspekty. Dom má 2 podlažia, pričom na prízemí nájdete dve izby. Jedna má 13,09m² a druhá 14,06m². Na tomto poschodí nájdete aj obývačku spojenú s kuchyňou s komorou a jedálňou, ktoré majú dokopy 53,25m². Z obývačky sa vychádza na terasu s betónovým základom, ktorá má 17,40m². Nachádza sa tam aj prvá kúpeľňa (4,30m²) a kotolňa. Do všetkých miestností sa vchádza cez predsieň. Po výjdení po schodoch nájdete druhé poschodie, kde sa nachádza hlavná spálňa (22,50m²), z ktorej sa ide na balkón s rozlohou 8,64m² a izba (14,25m²). Kúpeľňa na tomto poschodí má 8,70m². Ďalej je tu potenciál na šatník, ktorý by mohol mať 8,52m² a pracovňa s rozlohou 13,06m². Lepšie si to predstavíte po nahliadnutí do virtuálnej obhliadky nižšie.

DÔVOD Č.8: Na pozemku sa nachádzajú prípojky na vodu, plyn, kanalizáciu či elektriku.

DÔVOD Č.9: Obvodové múry majú hrúbku 30cm a vnútorné priečky 15cm. Obe sú z materiálov PORFIX.

DÔVOD Č.10: Prvé poschodie má betónový strop, pričom sa realizoval obrátený betónový preklad, na ktorom sa stavalo druhé poschodie.

DÔVOD Č.11: Strecha má drevenný krov a je zo spodu riešená IPA hydroizoláciou, polystyrénom, ktorý má 35cm, geotextíliou a fatrafolom.

DÔVOD Č.12: Vstupné dvere sú plastové, takisto ako okná. Okná sú trojsklenné.

DÔVOD Č.13: Podlahy sú betónové a na nich je IPA hydroizolácia.

DÔVOD Č.14: Studňa na pozemku.

DÔVOD Č.15: Voľný ihned‘. 

DÔVOD Č.16: Cena HRUBEJ STAVBY rodinného domu je 335 000,-EUR. 

DÔVOD Č. 17: Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

 

Vizualizácie, ktoré sú súčasťou inzerátu boli vyhotovené na mieru pre tento dom v spolupráci s dizajnérskym štúdiom. Ak Vás vizualizácie zaujali, radi Vás s dizajnérmi skontaktujeme a môžete mať dom ako vidíte na vizualizáciách.

 

V PRÍPADE AK VÁM TREBA ĎALŠIE DÔVODY, STAČÍ MA KONTAKTOVAŤ NA TELEFÓNNOM ČÍSLE 0949 714291 ALEBO NA MAILOVEJ ADRESE danisova@foit.sk. 

Dám Vám ich aj v telefóne, ale sami sa o nich presvedčíte najmä na obhliadke. 🙂

Teším sa na Vás!

Lokalita
Trnava
Zastavaná plocha
135.92m²
Rozloha pozemku
399m²
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
Vodovod
na pozemku
Studňa
áno
El. napätie
nie
Plyn
na pozemku
Kanalizácia
na pozemku
Internet
nie
Okná
Plastové okná
Počet WC
2
Počet kúpelní
2
Prístupová cesta
asfaltová
Energetický certifikát
A
Počet terás
1
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Patrícia Danišová

danisova@foit.sk | +421949714291

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.