2 izbový byt Trnava

/REZERVOVANÉ/PREDAJ – 2 IZBOVÝ BYT NA HLINÁCH

140 000,-€

Ponúkame vám na predaj 2 izbový byt nachádzajúci sa v meste Trnava, konkrétne na sídlisku Na hlinách. Leží na 4/7 poschodí v zateplenom bytovom dome.

Bytový dom prešiel revitalizáciou, v rámci ktorej bolo realizované zateplenie a nová fasáda, vchodové dvere na magnetický čip, schránky, zvončeky (el. vrátnik). V blízkej dobe sa plánuje riešiť aj parkovacia politika a tiež parkovací dom, ktoré vyriešia problém s parkovaním na tomto sídlisku.

Úžitková plocha bytu je 54,63 m2 + balkón z kuchyne cca 5 m2 + latková pivnica cca 1,5 m2.

Okrem maľovky v izbách, laminátových podláh v izbách a plastových okien v celom byte je byt viac menej v pôvodnom stave. Ale po vzhliadnutí fotografií si určite všimnete, že je vo veľmi slušnom a udržiavanom stave. Je už len na uvážení budúceho majiteľa, či sa pustí do rekonštrukcie ihneď alebo neskôr. Vďaka svojej orientácii je byt svetlý počas celého dňa.

Nech sa páči, dispozíciu bytu si pokojne pozrite v priloženej virtuálnej obhliadke, ktorú nájdete v dolnej časti inzerátu.

Spomínaná lokalita disponuje úplnou občianskou vybavenosťou, v blízkosti sa nachádzajú obchody s potravinami, drogéria, lekáreň, školy, škôlky, poliklinika, detské ihriská.

Nakoľko je ešte vlastníkom tejto nehnuteľnosti bytové družstvo, je možné si ju zadovážiť v hotovosti, z vlastných finančných zdrojov, prípadne aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme, avšak musí byť založená iná nehnuteľnosť ako je spomínaná, ponúkaná nehnuteľnosť.

CENA: 140.000,- EUR

V prípade záujmu o viac informácií ako aj dohodnutia obhliadky ma prosím kontaktujte.

Tel. kontakt: 0905 863 816

Email: suryova@foit.sk

Ing. Nikoleta Šuryová

 

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
družstevné
Status
Predané
El. napätie
nie
Internet
áno
Energetický certifikát
A
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Ing. Nikoleta Šuryová

suryova@foit.sk | +421905863816

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.