2 izbový byt Trnava

PREDAJ – 2I BYT POŠTOVÁ ULICA, TRNAVA

119 900,-€

Realitná kancelária FOITT Vám ponúka na predaj veľký, priestranný, kompletne zrekonštruovaný 2i byt na Poštovej ulici v meste Trnava. Veľkou výhodou bytového domu je, že bytovka sa nachádzajú v oplotenom areály s parkovacím miestom, čo dotvára rodinnú atmosféru. Byt s úžitkovou plochou 65,72 m2 sa nachádza na 1. poschodí bytového domu a prislúchajú k nemu dva balkóny, jeden zo spálne a druhý z obývacej izby.
Byt prešiel vkusnou kompletnou rekonštrukciou: obklady, dlažba v celom byte, omietky, maľovky, interiérové dvere, sanita.
Lokalita disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou: škola, škôlka, MHD zastávka, Tesco, Kaufland, poliklinika. Okrem dobrej občianskej vybavenosti je veľkou výhodou dobré napojenie na trnavský obchvat.
Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.
Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOITT malé prekvapenie.
Šetríme Váš čas, nech sa páči pozrite si virtuálnu obhliadku bytu predtým ako sa spolu stretneme na obhliadke osobne a prídete na “hotové“

CENA: 119 900,- EUR

V prípade záujmu o viac informácií ako aj dohodnutia obhliadky ma pokojne kontaktujte na tel. čísle 0905 863 816- Nikoleta Šuryová.

3D virtuálna prehliadka Matterport

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
El. napätie
230V
Internet
nie
Počet terás
2
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Ing. Nikoleta Šuryová

suryova@foit.sk | +421905863816

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.