3 izbový byt Trnava

PREDAJ 3-IZBOVÉ PRÍJEMNÉ BÝVANIE

155 500,-€

Každá nehnuteľnosť má jedinečnú atmosféru.  

Táto nehnuteľnosť Vás vie očariť pohodlím, ktoré z nej vyžaruje a príjemným prostredím. Takisto Vás okúzli moderným vzhľadom,pekným výhľadom a pokojom, ktoré v byte objavíte.

BYT:

Realitná kancelária FOIT Vám ponúka moderný 3-izbový byt na Botanickej ulici v Trnave s výmerou 64,70m2, pričom je v byte aj loggia s výmerou 5,80m2. Nachádza sa na 5. poschodí. 

Byt sa nachádza v nadstavbe, ktorá bola dostavaná na pôvodný bytový dom v roku 2000. Konštrukcia sa skladá z YTONGU a sádrokartónu. Budova bola zateplená a nenachádza sa v nej výťah. 

VÝHODY BYTU:

 1. V byte sa nachádza klimatizačná jednotka a tak, či budete potrebovať schladiť alebo zohriať,budete mať vždy o tieto potreby postarané. 
 2. K bytu je možné využiť pivnicu s výmerou cca 9m2. Miestnosť je vhodná na uskladnenie vecí. Pivnica ale nie je súčasťou predaja, ale využívajú ju len dva byty a jeden z nich je tento byt. 
 3. Nízke náklady. 
 4. Úložný priestor. V nehnuteľosti sa nachádzajú vstavané skrine a rôzne úložné priestory v každej miestnosti. 
 5. Súkromie. Na poschodí sú len dva byty a tak máte len jedného suseda, pričom o ostaných nemáte ani páru. V byte nepočuť susedov a viete si užiť pokoj ako na dome. 
 6. Bezpečný vnútroblok je alfou a omegou tejto lokality. Kedže je bytový dom mimo hlavej cesty, v okolí sa nachádzajú detské ihriská, chodníky a priestory, kde viete vypustiť svoje deti a nemať starosti o ich bezpečnosť. 

DISPOZÍCIA:

Dispozícia je jedným z najdôležitejších faktorov pri vyberaní nehnuteľnosti. Tá Vás pri tomto byte určite nesklame. Byt sa začína vstupom na chodbu, ktorá plynule prechádza do obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou, pričom z obývačky je prístup na loggiu. Táto denná časť bytu sa nachádza na pravej strane bytu a druhá strana je nočná časť. Táto strana začína nepriechodnou detskou izbou, vedľa ktorej sa nachádza samostaté WC a samostatná kúpeľňa. Posledná miesnosť je tretia izba a teda nepriechodná spálňa. Ako to celé vyzerá si môžete pozrieť vo virtuálnej obhliadke nižšie. 

LOKALITA:

Botanická ulica sa nachádza na sídlisku Prednádražie v Trnave. Toto sídlisko patrí medzi tie najobľúbenejšie nie len pre kompletnú a bohatú občiansku vybavenosť, ale aj pre dostatok zelene a pokoja. Občianskej vybavenosti nechýba nič. V okolí nehnuteľnosti nájdete nielen štátne základné školy s materskými, ale aj súkromné. Potraviny, drogériu, poštu kaviareň či bistro máte len pár krokov od bytového domu v OC Cassalo . Priamo oproti nehnuteľnosti sa nachádza aj detské ihrisko s futbalovým ihriskom, ale tu športové možnosti nekončia. Len pár minút pešo je aj plaváreň.  V okolí nájdete aj Farnosť Božieho Milosrdenstva, MHD zastávky, cukrárne, kaviarne, OC MAX a pod. Zeleňou si táto lokalita môže konkurovať s veľmi málo sídliskami. Táto nehnuteľnosť sa nachádza mimo hlavnej cesty a teda je v pokojnejšom a čistejšom prostredí. 

Prídte sa presvedčiť o tomto príjemnom sympaťákovi. 🙂 

CENA NEHNUTEĽNOSTI JE 155 500,-EUR. 

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

V prípade záujmu o obhliadku ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne.

Tel. kontakt: 0905 626 048

Emal: l.doka@foit.sk

Ladislav Doka

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Aktívna
El. napätie
nie
Internet
áno
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
asfaltová
Energetický certifikát
B
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

  Vaše meno a priezvisko
  Vaša e-mailová adresa*
  Vaše telefónne číslo*
  Vaša správa*

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.