Rodinný dom Hlohovec

PREDAJ RODINNÝ DOM V OBCI KĽAČANY

125 000,-€

Realitná kancelária FOIT vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom s prístavbou, ktorá pozostáva z troch miestností v tichej uličke obce Kľačany, vzdialené 7km od mesta Hlohovec.

Dom s podlahovou plochou 154m2 je v pôvodnom stave, bol postavený okolo roku 1960 a nachádza sa na pozemku o celkovej rozlohe 1816m2. Dom je vhodný na kompletnú rekonštrukciu podľa predstáv nového vlastníka nehnuteľnosti. Tento rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete (obecný vodovod, kanalizácia, elektrika a plyn, DSL kábel od T- Com).

Rodinný dom, ktorý je čiastočne podpivničený, pozostáva z jedného podlažia, po vstupe do hlavnej časti domu vojdeme na chodbu, z ktorej sa dá prejsť do troch samostatných izieb, kuchyne, z ktorej sa vchádza do kúpeľne s toaletou a špajze. Ďalšiu časť domu tvorí prístavba, ktorá má zvlášť vchod z dvora a v tejto prístavbe sa nachádzajú ďalšie tri miestnosti, špajza, izba a dielňa. Pivničná časť pozostáva z kotolne a miestnosti určenej na odkladanie vecí. Nech sa páči, dispozíciu domu si pokojne pozrite v priloženej virtuálnej obhliadke, ktorú nájdete v dolnej časti inzerátu.

Spomínaná lokalita disponuje dobrou občianskou vybavenosťou, v obci sa nachádzajú materská škola, základná škola po 9. ročník, detské ihrisko, pošta, Jednota, dedinské potraviny, hostinec, železničná stanica, lekáreň a lekár sú najbližšie vo vedľajšej dedine Rišňovce, ktorá je vzdialená 4 minúty autom od obce Kľačany.

Okresné mesto Hlohovec je vzdialené autom cca 7 minút a tiež na tejto trase premáva vlak každé dve hodiny počas pracovných dní, ktorý má zastávku priamo v dedine Kľačany,

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

CENA: 125.000,- EUR

V prípade záujmu o viac informácií ako aj dohodnutia obhliadky ma prosím kontaktujte.

Tel. kontakt: 0905 863 816

Email: suryova@foit.sk

Ing. Nikoleta Šuryová

Lokalita
Kľačany
Zastavaná plocha
154m²
Rozloha pozemku
1816m²
Vlastníctvo
osobné
Status
Aktívna
Vodovod
na pozemku
El. napätie
230/400V
Plyn
na pozemku
Kanalizácia
na pozemku
Internet
áno
Energetický certifikát
A
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.