Rodinný dom Trnava

/REZERVOVANÉ/ PREDAJ – 5I DOM SO ZÁHRADOU

125 000,-€

Realitná kancelária FOITT Vám ponúka na predaj pekný, tehlový, trojposchodový, 5i rodinný dom s pozemkom v obci Dechtice vhodný pre jednu rodinu, prípadne možnosť prerobenia na dve bytové jednotky. Dom sa nachádza na pozemku o rozlohe 739m2, v tichej uličke s dostatkom zelene mimo hlavnej cesty, čo zabezpečuje ničím nerušené bývanie v rodinnom dome, v ktorom budúci majiteľ nájde všetko na čo si len spomenie.
Veľmi dobré dispozičné riešenie domu, na prízemí sa nachádza garáž, slovenská izba, kotolňa, práčovňa, pracovňa pre kutilov. Na 1. poschodí je kuchyňa, obývačka, spálňa, kúpeľňa, WC, šatník a priestranná chodba. Na 2. poschodí sú 3 izby (jedna z izieb je pripravená aj na kuchyňu, všetky izby majú balkón), kúpeľňa, WC, šatník, priestranná chodba. Do sa predáva s vybavením, ale po dohode je možné aj bez zariadenia. Dom je pripravený k okamžitému užívaniu. Úžitková plocha domu je cca 300m2.
Rodinný dom bol kolaudovaný v roku 1982. V rokoch 2008 – 2009 sa v dome vymenili plastové okná. Náklady na bývanie sú cca 170€. Dokonalú vidiecku atmosféru dotvára záhrada s rozlohou 400m2, na ktorej majú majitelia posadené rôzne druhy ovocia a zeleniny a tiež záhradný domček.
Obec Dechtice disponuje úplnou občianskou vybavenosťou: škola, škôlka, potraviny, reštaurácia, bar.
Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.
CENA: 125.000,- EUR
V prípade záujmu o viac informácií ako aj dohodnutia obhliadky ma prosím kontaktujte na tel.č. 0905 863 816 – Nikoleta Šuryová.

Lokalita
Dechtice
Zastavaná plocha
315m²
Rozloha pozemku
739m²
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
Vodovod
neuvedené
El. napätie
230V
Plyn
neuvedené
Kanalizácia
neuvedené
Internet
nie
Okná
Plastové okná
Počet WC
2
Počet kúpelní
2
Počet garáží
1
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Ing. Nikoleta Šuryová

suryova@foit.sk | +421905863816

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.