2 izbový byt Trnava

REZERVOVANÉ :) PREDAJ – 7 MINÚT CESTY AUTOM ALE UŠETRENÝCH 50.000,- EUR

0,-€

Dedina alebo mesto?

Starší alebo novostavba?

Menší byt v meste alebo väčší na dedine?

Aj Vy riešite podobnú dilemu?

Nájdite si chvíľu čas na tento inzerát a možno bude rozhodnuté.

Opoj je výborne situovaná obec čo sa týka dopravnej dostupnosti či už do Trnavy, Nitry alebo Bratislavy. A práve v obci Opoj na slepej ulici v novostavbe len s 19 bytmi sa nachádza 2i byt, ktorý Vám predstavujem ako čerstvú novinku z našej ponuky.

Úžitková plocha bytu 50,57 m2 + balkón z obývacej izby 7 m2 + murovaná pivničná kobka 2,5 m2.

Byt má rozumne navrhnutú dispozíciu, je orientovaný na juhovýchod, čo v kombinácii s veľkoformátovým oknom v dennej časti zabezpečuje nie len dokonalú svetelnosť bytu ale aj úsporu mesačných nákladov. Mesačné náklady sú skutočne nízke približne 90,- EUR mesačne pre jednu osobu. Nízkym mesačným nákladom nahráva aj fakt, že sa jedná o novostavbu bytového domu skolaudovanú v roku 2017. Bytový dom má tri poschodia a nájdete tu len 19 bytov, čo dotvára „rodinnú atmosféru“. Domáci si dokonca vybudovali detské ihrisko pri bytovom dome. Samozrejmosťou sú vchodové dvere na magnetický čip, elektrický vrátnik a bezbariérový výťah, ktorým sa pohodlne vyveziete priamo pred dvere Vášho nového bytu.

Zariadenie, ktoré môžete vidieť na fotkách zostáva v byte v rámci ceny (okrem dekoračných prvkov). Stačí si priniesť osobné veci a môžete pohodlne bývať. V prípade investičnej kúpy je byt ihneď pripravený na prenájom a ak budete s mojím servisom spokojný, veľmi rád Vám pomôžem s nájdením vhodného nájomcu.

Pre lepšiu predstavu si pokojne pozrite virtuálnu obhliadku bytu, ktorá je súčasťou inzerátu.

S parkovaním si nerobte starosti. K bytu je možnosť zakúpiť vyhradené vonkajšie parkovacie státie pred bytovým domom. Či sa preňho rozhodnete nechám na Vás. Kúpa parkovacieho státia nie je podmienkou, no úprimne by som Vám kúpu odporúčal.

Obec Opoj disponuje výbornou napojenosťou na cesty R1 (2 min.) a  D1 (5 min). Výhodou je vzdialenosť krajských miest Trnava (10km), Nitra (40 km), Trenčín (80 km) a hlavného mesta Bratislava (50km). V obci sa nachádza škôlka, dva obchody, pohostinstvo, posilňovňa, park s detským ihriskom, obecná knižnica. Škola, lekáreň a lekár sa nachádzajú v susednej obci len 3 km. Vo vedľajšej obci nájdete aj slušnú reštauráciu v peknom prostredí parku. V lete je v tesnej blízkosti kukuričné bludisko, samozber jahôd, hrachu a broskýň. Neďaleko obce nájdete háj vhodný na prechádzky a štrkovisko pre milovníkov rybolovu.

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Emal: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

Lokalita
Opoj
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
El. napätie
230V
Internet
optika
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
betónová
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Ing. Tomáš Doka

doka@foit.sk | +421 907 522 961

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.