Rodinný dom Trnava

PREDANÉ :) PREDAJ- AKÚ HODNOTU MÁ ČAS?

0,-€

„Božský kľud“ to mi prvé napadne ako si spomeniem na prvé stretnutie s majiteľmi na tomto čarovnom mieste. Sedeli sme na terase a počul som len šum lístia a štebot vtákov. Úprimne sa priznám nechcelo sa mi ísť domov.

Tento štvorizbový rodinný dom nájdete v obci Hrnčiarovce nad Parnou, ktorá je v priamom dotyku s krajským mestom Trnava. Dom leží takmer na konci tichej ulice kde prejde auto naozaj raz za čas.

Úžitková plocha domu je 120 m2, zastavaná plocha domu 170 m2 spolu s dvomi terasami, výmera terasy so vstupom z obývacej izby 16 m2, výmera terasy so vstupom z jedálne 12 m2, výmera pozemku 650 m2.

Dom bol skolaudovaný v roku 2014, je postavený z tehly a zateplený polystyrénom. Strecha je rovná, zateplená, izolovaná fartafolom a zasypaná riečnym štrkom. Výhodou je presah strechy cez terasu, ktorú je možné využívať takmer celoročne. Vykurovanie domu je zabezpečené plynovým kotlom. V celom dome je podlahové kúrenie a navyše sú k dispozícii konvektory v dennej časti a radiátory v kúpeľniach. O bezpečnosť sa postará zabezpečovací systém, ktorý je v celom dome.

Pýchou domu je denná časť s trojmetrovými stropmi prakticky prepojená s jedálňou. Stropy sú betónové a dom je navrhnutý aj na prípadnú nadstavbu, čí realizáciu slnečných kolektorov na strechu. Dokonalé svetlo počas celého dňa nezabezpečuje len ideálna juhovýchodná orientácia ale aj veľkoformátové okná v obývacej izbe a jedálni. V dennej časti nájdete klimatizačnú jednotku, ktorá poslúži najmä v letnom období. Vysoké stropy a dostatok denného svetla dodávajú domu vzdušnosť a cítite sa tu veľmi komfortne a príjemne. Tento pocit umocňuje aj interiér domu, ktorý je ladený do prírodných farieb v kombinácii s drevom a betónom. Veľmi praktické sú aj dve kúpeľne z toho jedna centrálna s vaňou a bidetom a druhá so vstupom z izby so sprchovým kútom.

Dom je napojený na obecný vodovod, kanalizáciu, plyn a samozrejme elektriku. Výhodou je vlastná vŕtaná studňa s hĺbkou 20 m, ktorá predstavuje finančnú úsporu, keďže je hlavným zdrojom vody na záhrade. Môže slúžiť napríklad na zavlažovanie zelene, používanie záhradnej sprchy či napustenie bazéna.

Najväčším benefitom je samotná záhrada, ktorá je už vyrastená. Záhrada je rozdelená na okrasnú a úžitkovú časť s možnosťou dopestovania si domáceho ovocia a zeleniny. Už z fotiek je vidieť, že to bola srdcovka a bolo o ňu ukážkovo starané. Momentálne slúži domácim ako taká oáza pokoja kde čerpajú sily po náročnom dni v práci. Verím, že na obhliadke mi dáte za pravdu a taktiež sa Vám nebude chcieť odísť.

Pre lepšie navodenie atmosféry je pripravená videoobhliadka, ktorá je spolu s virtuálnou prehliadkou súčasťou inzerátu. Nech sa páči pozrite si obe ešte pred osobnou obhliadkou a príďte na „hotové“.

Veľkou praktickou výhodou je aj záhradný domček vhodný na uskladnenie kosačky, náradia a bicyklov. Pre kutilov môže slúžiť napríklad aj ako dielňa. Na pozemku sa nachádza aj elektrická prípojka 380 V.

V letných horúčavách sa môžete schladiť v bazéne. Voda je natiahnutá po celom pozemku a k dispozícii je aj záhradná sprcha. Vo dvore pohodlne zaparkujete dve autá a ďalšie tri na ulici pred domom.

Ďalšou výhodou toho ako je dom situovaný je škola a škôlka, ktoré sú na konci ulice, takže deti môžu ísť pokojne peši „za desať osem“. V blízkosti je aj multifunkčné ihrisko, kultúrny dom a pizzeria. Inak obec disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou.

Dopravná dostupnosť do Trnavy a Bratislavy je veľmi dobrá, pretože sa netvoria zápchy ani v čase dopravnej špičky.

Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOIT malé PREKVAPENIE.

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Emal: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

Lokalita
Hrnčiarovce nad Parnou
Zastavaná plocha
170m²
Rozloha pozemku
650m²
Vlastníctvo
osobné
Status
Zobraziť v predaných nehnuteľnostiach
Vodovod
na pozemku
Studňa
áno
El. napätie
230/400V
Plyn
na pozemku
Kanalizácia
na pozemku
Internet
optika
Okná
Plastové okná
Počet WC
2
Počet kúpelní
2
Prístupová cesta
asfaltová
Energetický certifikát
B
Počet terás
2
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.