Nehnuteľnosť

PREDAJ- AKÚ HODNOTU MÁ ČAS?

419 000,-€

Mám záujem o nehnuteľnosť

„Božský kľud“ to mi prvé napadne ako si spomeniem na prvé stretnutie s majiteľmi na tomto čarovnom mieste. Sedeli sme na terase a počul som len šum lístia a štebot vtákov. Úprimne sa priznám nechcelo sa mi ísť domov.

Tento štvorizbový rodinný dom nájdete v obci Hrnčiarovce nad Parnou, ktorá je vzdialená len 3 km od krajského mesta Trnava. Dom leží takmer na konci slepej ulice kde prejde auto naozaj raz za čas.

Úžitková plocha domu je 120 m2, zastavaná plocha domu 170 m2 spolu s dvomi terasami, výmera terasy so vstupom z obývacej izby 16 m2, výmera terasy so vstupom z jedálne 12 m2, výmera pozemku 650 m2.

Dom bol skolaudovaný v roku 2013, je postavený z tehly a zateplený polystyrénom. Strecha je rovná, zateplená a izolovaná fartafolom a zasypaná riečnym štrkom. Vykurovanie domu je zabezpečené plynovým kotlom. V celom dome je podlahové kúrenie a navyše sú k dispozícii konvektory v dennej časti a radiátory v kúpeľniach. Dom je napojený na obecný vodovod, kanalizáciu, plyn a samozrejme elektriku. Výhodou je vlastná vŕtaná studňa s hĺbkou 20 m, ktorá je hlavným zdrojom vody na záhrade.

Pýchou domu je denná časť s trojmetrovými stropmi prakticky prepojená s jedálňou. Dokonalé svetlo počas celého dňa nezabezpečuje len ideálna juhovýchodná orientácia ale aj veľkoformátové okná v obývacej izbe a jedálni. Vysoké stropy a dostatok denného svetla dodávajú domu vzdušnosť a cítite sa tu veľmi komfortne a príjemne. Tento pocit umocňuje aj interiér domu, ktorý je ladený do prírodných farieb v kombinácii s drevom a betónom. Veľmi praktické sú aj dve kúpeľne z toho jedna centrálna s vaňou a bidetom a druhá so vstupom z izby so sprchovým kútom.

Dom sa predáva kompletne zariadený. Stačí si priniesť osobné veci a môžete bývať.

Najväčším benefitom je samotná záhrada, ktorá je už vyrastená. Už z fotiek je vidieť, že to bola srdcovka a bolo o ňu ukážkovo starané. Momentálne slúži domácim ako taká oáza pokoja kde čerpajú sily po náročnom dni v práci. Verím, že na obhliadke mi dáte za pravdu a taktiež sa Vám nebude chcieť odísť.

Pre lepšie navodenie atmosféry je pripravená videoobhliadka, ktorá je spolu s virtuálnou prehliadkou súčasťou inzerátu. Nech sa páči pozrite si obe ešte pred osobnou obhliadkou a príďte na „hotové“.

Na pozemku sa nachádza aj záhradný domček a v letných horúčavách sa môžete schladiť v bazéne. Voda je natiahnutá po celom pozemku a k dispozícii je aj záhradná sprcha. Vo dvore pohodlne zaparkujete dve autá a ďalšie tri na ulici pred domom.

Ďalšou výhodou toho ako je dom situovaný je škola a škôlka, ktoré sú na konci ulice, takže deti môžu ísť pokojne peši „za desať osem“. V blízkosti je aj multifunkčné ihrisko, kultúrny dom a pizzeria. Inak obec disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou.

Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOIT malé PREKVAPENIE.

CENA: 419.000,- EUR

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Emal: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

Lokalita
Hrnčiarovce nad Parnou
Zastavaná plocha
170m²
Rozloha pozemku
650m²
Vlastníctvo
osobné
Status
Aktívna
Vodovod
na pozemku
Studňa
áno
El. napätie
230/400V
Plyn
na pozemku
Kanalizácia
na pozemku
Internet
optika
Okná
Plastové oná
Počet WC
2
Počet kúpelní
2
Prístupová cesta
asfaltová
Enrgetický certifikát
B
Počet terás
2

Ing. Tomáš Doka

doka@foit.sk
+421 907 522 961

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Nevybrali ste si z noviniek? Pozrite si kompletnú ponuku
nehnuteľností v našom portfóliu.

Mám záujem o inú nehnuteľnosť
Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!S čím treba pomôcť?*
Vaše meno a priezvisko
Vaša e-mailová adresa*
Vaše telefónne číslo*
Vaša správa*

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.