3 izbový byt Trnava

PREDAJ AKÚ HODNOTU MÁ HISTÓRIA?

299 900,-€

Nie každý môže povedať, že vlastní nehnuteľnosť, ktorej steny mohli zažiť Mozarta, Georga Washingtona či Immanuela Kanta alebo iné dôležité osobnosti doby Osvietenstva. Hovorím ale že mohli, nie že zažili…

Hovorím to pretože tento skvost, ktorý sa predáva len málokedy je dnes na predaj. Trojizbový byt s výmerou rodinného domu sa nachádza v budove bývalého paulínskeho kláštora. Výstavba sa datuje na 18. storočie a pozemok, na ktorom sa nachádza obsahuje dôkazy o živote na ňom z 15. storočia. Pri rekonštrukčných prácach budovy sa našli archeologické prvky, ktoré vyrozprávali príbeh nehnuteľnosti a ponúkli vedomosť o plánovaných dostavbách, ktoré sa nikdy neuskutočnili alebo nedokončili. Takisto boli nájdené malé predmety ako napr. minca z 15. storočia, či hrací žetón z 18. storočia, ale aj hlinené fajky z 19. storočia. Historické budovy ponúkajú atmosféru nostalgie, pokoja či nádych príbehov ľudí, ktorí v nich žili.

Okrem bohatej histórie má tento byt mnoho ďalších výhod. Jeho výmera je úctyhodných 125,39 m2. Stropy dosahujú výšku 305 cm čo byt pocitovo ešte viac zväčšuje a dotvára dojem priestrannosti. Orientácia, počet a veľkosť okien Vám zase zabezpečí krásne presvetlenie bytu počas celého dňa. Vzhľadom na dispozíciu a výmeru bytu je jeho ďalším benefitom možnosť prerobenia na štvorizbový. Navyše veľmi jednoduchou úpravou, o ktorej Vám rád porozprávam viac na obhliadke.

Mať zabezpečené parkovanie priamo v historickom centre mesta je dnes v Trnave luxus. A Vy nebudete mať len jedno miesto ale rovno dve a navyše v uzatvorenom vnútrobloku kde majú prístup len rezidenti bytového domu cez automatickú bránu. Okrem parkovania vnútroblok ponúka dostatok zelene, priestor pre relax, letné grillovačky alebo ochutnávky dobrého vína so susedmi. A keď už sme pritom víne. Mám pre Vás skvelú správu. Pivnicu ako je táto nemajú ani rodinné domy. Krásne revitalizovaná, klenbová pivnica s vyšším stropom a výmerou 16,28 m2. Čo nato poviete? Už ste sa rozhodli, ktoré skvosty Vašej archívnej zbierky sa v nej budú pýšiť?

Úžitková plocha bytu 125,39 m2 + loggia 1,5 m2 + klenbová pivnica 16,28 m2. Možnosť parkovania dvoch áut v uzavretom vnútrobloku. Bytový dom prešiel postupnou revitalizáciou. Približne v roku 2015 nová strecha, v roku 2018 vnútroblok, ktorý sa kompletne izoloval a realizovala sa aj nová fasáda. A ešte veselšie to bude keď sa z ulice Veselej dokončí fasáda. Samotný byt prešiel tiež postupnou rekonštrukciou:

 • Rok 2005: kompletná výmena elektroinštalácie (meď), omietky, laminátové podlahy v izbách radiátory a okná Rok 2017: odhlučnenie steny v izbe
 • Rok 2020: obklady a dlažby a toaleta, vstavaná skriňa na chodbe
 • Rok 2022: kuchynská linka ORESI

Toto bývanie má snáď len jednu skutočnosť, ktorú nebudem ospevovať a to je fakt, že sa nachádza na prízemí. Ale čo niekomu vyhovuje menej inému zas môže viac. Okrem bezbariérového prístupu možno oceníte vyzdvihnutie objednaného jedla priamo cez okno Vašej obývačky, či výbeh pre Vaše malé ratolesti na uzatvorený dvor bez toho aby ste sa museli obávať, že spadnú na schodoch. Buďte nároční pri výbere bývania. Jedným z najdôležitejších faktorov pri výbere toho „pravého orechového“ je lokalita. Spoľahnite sa, že lokalita za historickými hradbami bude mať vždy cveng. Všetko potrebné vybavíte v pešej dostupnosti, či už v centre mesta alebo v City Aréne, ktorá je doslova na konci ulice.

Prirástol Vám k srdcu tento byt už po prečítaní inzerátu? Vôbec sa tomu nedivte, prezradím Vám prečo tomu tak je… Pretože o jedinečnosti sa píše ľahko… Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOIT malé PREKVAPENIE. Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

CENA: 299.900,- EUR

V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Email: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Aktívna
El. napätie
230V
Internet
optika
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
asfaltová
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

  Vaše meno a priezvisko
  Vaša e-mailová adresa*
  Vaše telefónne číslo*
  Vaša správa*

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.