3 izbový byt Nitra

PREDAJ BYT KTORÝ MÁ DUŠU NITRA

124 000,-€

Neveríte, že ju má? Príďte sa presvedčiť.

V exkluzívnom zastúpení klienta, Vám RK FOIT  ponúka na predaj 3-izbový čiastočne zrekonštruovaný byt na Škultétyho ulici v Nitre.

Rozloha Vášho nového bývania je 66,9m2 a nachádza sa na 1. vyvýšenom podlaží z ôsmych.  Poteší Vás nielen väčšou pivnicou (3,13m2) ale aj priestrannými izbami.

Po vstupe na ľavej strane sa nachádza momentálne detská izba, z ktorej sa dostanete na lodžiu. Chodbou sa dá prejsť do obývacej izby. Obývacia izba Vás poteší rozlohou, ktorá je vyše 20m2. Ak večer dopozeráte Váš obľúbený seriál, či film, na skok vedľa máte spálňu. Lahodným krokom sa dostanete aj do kuchyne, ktorá poteší každú gazdinku, pretože je priestranná a disponuje výhľadom na ulicu. Jednoduchou rekonštrukciou sa dá vedľa kuchyne urobiť komora,  ak by ste mali pocit , že Vám tam chýba. Bytové jadro prešlo rekonštrukciou a sú v ňom nové elektrické rozvody. Kúpeľňa a toaleta sú samostatné.

Bytový dom bol zateplený v r. 2015. Momentálne sa v priebehu roka 2024 budú rekonštruovať všetky spoločné priestory a výťahy.

Náklady na 3 osoby sú 215 eur.

Ak máte radi kľud a zároveň mesto, ak máte radi všetko po ruke, čo sa týka občianskej vybavenosti, je to lokalita práve pre Vás.

V tesnej blízkosti sa nachádza: poliklinika, materská škôlka, kaviareň, základná škola, reštaurácia, služby, ihrisko, centrum pre deti….Všetko viete vybaviť prechádzkou.

Na danú nehnuteľnosť je možné zobrať hypotekárny úver . S jeho vybavením Vám rada pomôžem.

V prípade záujmu, či pre viac informácií ma kontaktuje na tel.č: 0948 161 463, Katarína Belicová

Lokalita
Nitra
Vlastníctvo
osobné
Status
Aktívna
El. napätie
230V
Internet
optika
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Prístupová cesta
asfaltová
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.