2 izbový byt Trnava

PREDANÉ :) PREDAJ – BYT, KTORÝ SA PREDÁ SKÔR AKO TEPLÝ ROŽOK

0,-€

Chcete bývať na „skok“ od historického centra kráľovského mesta Trnava? Alebo sa snažíte rozumne investovať?

Mám pre Vás ideálnu príležitosť. Veľmi vyhľadávaný typ bytu pri centre našej milovanej Trnavy. Konkrétne je reč o Spartakovskej ulici. Byt sa nachádza na 3/12 poschodí panelového bytového domu s dvomi výťahmi (osobný, nákladný).

Bytový dom prešiel revitalizáciou, v rámci ktorej bolo realizované zateplenie a nová fasáda, vchodové dvere na magnetický čip, schránky, zvončeky (el. vrátnik). Riešila sa aj parkovacia politika a vzrástol počet parkovacích miest, preto sa momentálne o núdzu s parkovaním báť nemusíte.

Byt je síce definovaný ako byt s jednou obytnou miestnosťou no svojou výmerou, dobrou dispozíciou a veľkou izbou sa po zrealizovaní jednoduchej rekonštrukcie môžeme pokojne baviť o plnohodnotnom „dvojizbáku“.

Úžitková plocha bytu 48,5 m2 + balkón z izby 3 m2 + murovaná pivnica 1,12 m2.

Okrem maľovky v izbe, laminátových podláh v izbe a na chodbe a SDK zásteny v izbe je byt viac menej v pôvodnom stave. Ale po vzhliadnutí fotografií mi dáte určite za pravdu, že vo veľmi slušnom a udržiavanom. Je už len na budúcom majiteľovi, či sa pustí do rekonštrukcie ihneď alebo neskôr. Navyše vďaka orientácii je byt veľmi svetlý a verte mi, že hneď po príchode sa tu budete cítiť ako doma. Poviem Vám aj mne sa z neho ťažko odchádzalo, preto o to viac sa teším na obhliadky.

Nech sa páči, dispozíciu bytu si pokojne pozrite v priloženej virtuálnej obhliadke, ktorú nájdete v dolnej časti inzerátu.

Buďte nároční pri výbere bývania. Jedným z najdôležitejších faktorov pri výbere toho „pravého orechového“ je lokalita. Spoľahnite sa, že Spartakovská bude mať vždy cveng. Všetko potrebné vybavíte v pešej dostupnosti, či už v centre mesta alebo v City Aréne, ktorá je doslova cez cestu.

Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOIT malé PREKVAPENIE.

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Emal: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Zobraziť v predaných nehnuteľnostiach
El. napätie
230V
Internet
optika
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
asfaltová
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.