2 izbový byt Trnava

PREDANÉ :) PREDAJ – BYT PRE MILOVNÍKOV MESTSKÉHO ŽIVOTA

0,-€

Dnešnou ponukou určite poteším tých, ktorí milujú trnavský mestský život a väčšinu času trávia v meste vo svojom obľúbenom podniku. Niekto na raňajkách s výbornou kávou, niekto na obede s dobrou limonádou, iný zas na večeri s pohárom dobrého vína alebo len tak na drinku. To čo si z toho vyberiete Vy nechám na Vás, no podstatné je, že v meste budete za 7 minút peši. Prípadne za 3 minúty kolobežkou, ktorú si môžete zobrať na konci ulice.

Byt sa nachádza na 7/8 podlaží v ikonicky známom bývalom hoteli Inka, ktorý bol preklasifikovaný na bytový dom a dnes si plnohodnotne plní svoju funkciu. Už teda viete, že reč je o ulici Vladimíra Clementisa na sídlisku Družba. Samozrejme, že každému vyhovuje niečo iné, no z praxe môžem úprimne povedať, že Družba je čo sa týka sídlisk v rámci Trnavy najvyhľadávanejšia.

Bytový dom je zateplený, má nové stúpačky, vymenené sú vstupné dvere, ktoré sa otvárajú pomocou magnetického čipu, nové zvončeky, schránky, dva nové výťahy (osobný a nákladný), nová dlažba na loggiách.

Úžitková plocha bytu 43,65 m2, výmera murovanej pivnice 0,8 m2, loggia z obývacej izby 3,1 m2, loggia zo spálne 2,8 m2.

Samotný byt je prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2017. V celom byte sú znížené sadrokartónové stropy s bodovými svietidlami, laminátová podlaha v obývacej izbe a spálni, dlažba na chodbe a v kuchyni, obklady a dlažba v kúpeľni spolu s novou sanitou, v celom byte sú vymenené medené elektrické rozvody, nové ističe, interiérové dvere, bezpečnostné vstupné dvere, plastové okná, stierky, maľovky.

Zobúdzať Vás budú ranné slnečné lúče vďaka východnej orientácie spálne a obývacej izby. Takto sú orientované aj obe loggie. Večer sa Vám bude o to ľahšie zaspávať najmä v lete, keďže slnko už bude dávno za bytovým domom a byt sa nebude zbytočne prehrievať.

Doprajte si čas pre seba a netrávte ho upratovaním veľkých priestorov. Dnešná doba je rýchla a nechceme predsa chodiť z „roboty do roboty“. Tento byt je veľmi praktický dispozične vyriešený a nájdete v ňom všetko potrebné a zároveň nič zbytočne navyše. Ligotať sa bude do pol hodiny od zahájenia pravidelného víkendového upratovania. A potom šup do mesta na drink…

Nech sa páči dispozičné riešenie bytu si pokojne pozrite v priloženej virtuálnej obhliadke.

Lokalita, v ktorej sa byt nachádza ponúka kompletnú občiansku vybavenosť: centrum mesta 7 min. chôdzou, autobusová a vlaková stanica 15 min. chôdzou, škola, škôlka, ihrisko, park, poliklinika, polyfunkčné ihrisko, MHD zastávka, kaviareň, mäsiarstvo, supermarkety, kúpalisko, zimný štadión.

Okrem výbornej občianskej vybavenosti je výhodou rýchle dopravné napojenie na trnavský obchvat, cesty R1 a D1. Navyše čo nie je dnes už samozrejmosťou, pohodlné parkovanie s dostatkom voľných miest počas celého dňa pri bytovom dome.

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOIT malé prekvapenie.

V príde záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Emal: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

 

 

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Zobraziť v predaných nehnuteľnostiach
El. napätie
230V
Internet
optika
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
asfaltová
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.