4 izbový byt Trnava

PRENÁJOM – TAKÝTO TYP BYTU SA ŠTANDARDNE NEPRENAJÍMA

0,-€

Uprednostňujete bývanie v podnájme ale chcete niečo špeciálne?

Nie je momentálne pre Vás vhodná doba na kúpu nehnuteľnosti?

Staviate si dom a hľadáte dočasné dôstojné bývanie?

Potom odporúčam aby ste zbystreli…

Reč bude o 4i byte v menšom tehlovom bytovom dome, kde nájdete len 10 bytov. Bytový dom skolaudovaný v roku 2019, leží v tesnej blízkosti historického centre mesta Trnava na Klempovej ulici. Postavený je z jednej strany na jednosmernej ulici. Samozrejmosťou je výťah s bezbariérovým prístupom a spoločná bicykláreň. Vzhľadom k tomu, že v bytovom dome je len 10 bytov panuje tu výborná susedská atmosféra, preto ak by ste potrebovali ďalší odkladací priestor môžete využiť priestor za garážovými státiami. Sú dostatočne dlhé nato aby sa Vám po zaparkovaní auta zmestil regál k stene za auto. Spoločná terasa o výmere 100 m2 je sprístupnená všetkým rezidentom priamo z hlavnej chodby. Tak a teraz keď už viete kde budete oslava „kolaudačky“, mám pre Vás ďalší benefit. Byt je situovaný tak, že na terasu sa dostanete priamo z obývačky a izby. Na terase je podiel o výmere 8,86 m2, takže grilovať sa bude priamo pred Vami.

To, že nie je nad to disponovať dvomi garážovými stojiskami pri centre mesta zistíte hneď po zabývaní. Pochvaľovať si budete najmä v zime kedy si namiesto oškrabávania okien pospíte dlhšie. Veľkou výhodou je umiestnenie dvoch garážových státí vedľa seba medzi stĺpmi.

Štvorizbový byt s výmerou 91,9 m2 má rozumne navrhnuté dispozičné riešenie. V byte nájdete centrálnu chodbu s dostatkom úložného priestoru v podobe skríň na mieru, vešiakovej steny a botníka. Dve kúpeľne (jedna s vaňou a druhá so sprchovým kútom), kuchyňu prepojenú s obývacou izbou so vstupom na terasu priamo z bytu. Na terasu je vstup aj z izby, ktorá môže slúžiť napríklad ako pracovňa. Na opačnej strane bytu sú orientované dve izby so vstupom na zasklenú loggiu o výmere 5, 68 m2, ktorú si v lete môžete jednoducho otvoriť.

Vzdušnosť a priestrannosť bytu dotvárajú trojmetrové stropy. Príjemnú atmosféru navodzuje podsvietený strop s LED pásmi, ktorý oceníte najmä večer pri dobrom filme a pohári vína. O teplo domova sa postará plynový kotol značky VIESSMANN. V celom byte je teplovodné podlahové kúrenie (vrátane kúpeľní). Byt sa prenajíma kompletne zariadený nábytkom a spotrebičmi (kuchynské spotrebiče BOSCH), disponuje bezpečnostnými vstupnými dverami SHERLOCK, dvomi klimatizačnými jednotkami DAIKIN zabezpečovacím systémom od firmy JABLOTRON a pozrieť sa kto zvoní môžete vďaka videovrátnikovi, ktorý je umiestnený na chodbe hneď vedľa termostatu, s ktorým si môžete pohodlne regulovať teplotu v celom byte.

Úžitková plocha bytu 91,9 m2 + výmera zdieľanej terasy 100 m2 podiel 8,86 m2 (vstup z obývacej izby a izby) + výmera zasklenej loggie 5,68 m2 (vstup zo spálne a izby) + dve garážové státia.

Nech sa páči pre lepšiu predstavu a navodenie emócie je v inzeráte pripravená aj videoobhliadka a virtuálna prehliadka.

Byt sa nachádza v lokalite odkiaľ všetko podstatné vybavíte peši, pretože CENTRUM JE CENTRUM.

Byt je vhodný pre maximálne 5 osôb.

Domáce zvieratá nie sú v byte akceptované.

Byt je voľný od 01.12.2023.

V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Email: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Prenajatá
El. napätie
230/400V
Internet
optika
Okná
Plastové okná
Počet WC
2
Počet kúpelní
2
Prístupová cesta
asfaltová
Energetický certifikát
A
Počet terás
1
Počet garáží
2
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.