3 izbový byt Trnava

PREDANÉ :) PREDAJ – BÝVANIE IHNEĎ, V DOBREJ LOKALITE A ZA ROZUMNÚ CENU

0,-€

Každý klient je iný a každý ma iné požiadavky na svoje vysnívané bývanie. Obzvlášť ak je to jeho „po prvé“. Dnes je však úplne bežné urobiť pri výbere pár kompromisov. No je veľmi dôležité položiť si otázku: Čo je pre mňa pri hľadaní nového bývania najdôležitejšie?

Možno práve dnes v texte nižšie nájdete odpovede na túto otázku.

Pohodlne sa usaďte predstavujem Vám trojizbový byt v jednej z najvyhľadávanejších lokalít v rámci sídlisk v Trnave, so slušnou výmerou, dobrou dispozíciou, ideálnym podlažím, ihneď obývateľný a navyše za slušnú cenu.

Bytový dom je zateplený, disponuje dvomi novými výťahmi (osobný a nákladný), kamerovým systémom a plastovými vchodovými dverami na čip. Rekonštrukciou prešli aj schránky a návšteve otvoríte z pohodlia domova vďaka elektrickému vrátnikovi.

Byt prešiel staršou rekonštrukciou:

plastové okná, laminátová podlaha v izbách, kuchyni a obývacej izbe, dlažba na chodbe, obklady a dlažba v kúpeľni a toalete, murované jadro, medené elektrické rozvody v jadre a jednej izbe, bezpečnostné vstupné dvere, interiérové dvere s obložkami, radiátory, klimatizačná jednotka v obývacej izbe. Najnovšou rekonštrukciu prešla izba, v ktorej sa realizovalo zníženie SDK stropu so zvukovou izoláciou a vstavaná skriňa.

Úžitková plocha bytu je 73,64 m2, balkón 3,3 m2, latková pivnica v suteréne o rozlohe 1,2 m2.

Byt sa nachádza na 5/13 podlaží, má veľmi dobré dispozičné riešenie, s ktorým sa dá krásne pracovať. Pre lepšiu predstavu je súčasťou inzerátu aj virtuálna prehliadka. Nech sa páči pozrieť si ju môžete v dolnej časti inzerátu.

Tento byt je otázkou vkusu. Predáva sa kompletne zariadený ako vidíte na fotkách (okrem dekoračných prvkov). Disponuje dostatkom úložného priestoru a dobrým dispozičným riešením. Benefitom je, že je ihneď obývateľný a záleží už len na Vás či, v akom rozsahu a kedy sa pustíte do prípadnej rekonštrukcie. Výhodou je však fakt, že ponúkaná cena za byt počíta s tým aby Vám nejaké financie na prípadnú rekonštrukciu zostali. Verím, že po vzhliadnutí ostatných ponúk v danej lokalite mi dáte za pravdu a uvidíme sa na osobnej obhliadke, kde Vám o byte rád porozprávam viac.

Lokalita disponuje výbornou pešou dostupnosťou do centra mesta. V blízkom okolí sa nachádzajú potraviny, supermarkety, večierka, trafika, poliklinika, lekáreň, škola, škôlka, fitness centrum, detské ihriská, kúpalisko.

Okrem kompletnej občianskej vybavenosti Vás určite poteší rýchle napojenie na trnavský obchvat, cesty R1 a D1.

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Emal: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
El. napätie
230V
Internet
optika
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
betónová
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Ing. Tomáš Doka

doka@foit.sk | +421 907 522 961

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.