pre rodinné domy Trnava

PREDAJ BÝVANIE POD ZÁMKOM

80 000,-€

Aj Vy ste ako malý snívali o bývaní na zámku? Priamo na zámku to nebude, ale čo by ste povedali keby ste sa na zámok pozerali priamo z izby alebo záhrady Vášho nového domu?

Ak máte radi pokoj, láka Vás príroda a hľadáte obec s vybavenosťou menšieho mestečka, tak potom by ste mali zbystrieť. Rád by som Vám dal do pozornosti pozemok s ideálnou výmerou 502 m2, ktorý sa nachádza v novovybudovanej lokalite obce Smolenice, ktorá nesie názov „ZA BRÁNOU“.

Pozemok s výmerou 502 m2 je rovinatý a leží na jednosmernej ulici. Prístupové cesty, parkovacie miesta a verejné osvetlenie sú už dokončené. Tak isto sú do lokality privedené všetky inžinierske siete: obecný vodovod, obecná kanalizácia, elektrika, plyn a optický internet. Všetky siete sú skolaudované okrem kanalizácie, ktorá čaká na kolaudáciu. Všetky inžinierske siete sú pripravené priamo na pozemku. Šírka pozemku je veľkorysých 18 m a hĺbka je 28 m.

Výstavba nových rodinných domov v tejto novovybudovanej lokalite je už v plnom prúde, stačí si vybaviť právoplatné stavebné povolenie a je už len na Vás aký dom si tu postavíte.

Podľa územnoplánovacej informácie obce je koeficient zastavanosti 0,5 % a výška zástavby je možná do 2 NP, pričom v rámci druhého nadzemného podlažia je možné uvažovať aj s podkrovím.

Pozemky sú dlhodobo jedna z najlepších investícii práve preto, že už sa „nevyrábajú“. Hlavne tie, ktoré majú všetko vyššie spomenuté. Ich ceny najmä v dobrých lokalitách konštantne rastú a cenu si držia.

Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOIT malé prekvapenie.

CENA: 80.000,- EUR

V príde záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Emal: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

Lokalita
Smolenice
Rozloha pozemku
502m²
Vlastníctvo
osobné
Status
Aktívna
Vodovod
na pozemku
El. napätie
230/400V
Internet
optika
Prístupová cesta
asfaltová
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.