Rodinný dom Trnava

PREDAJ DOBRÁ PONUKA ZA ROZUMNÚ CENU

235 000,-€

Štvorizbový rodinný dom poctivej výmery na krásnom 9 árovom pozemku so západnou orientáciou. Pôvodná časť obce Opoj, kompletná rekonštrukcia, dve pivnice a možnosť dotvorenia si záhrady podľa predstáv. A ako bonus v Trnave ste na aute približne za 5 minút.

Zastavaná plocha domu je 194,2 m2, úžitková plocha domu je približne 150 m2, výmera terasy 30 m2, výmera pozemku 900 m2, výmera jednej pivnice je 14 m2 a výmera druhej pivnice je 8 m2.

Pôvodná časť rodinného domu bola postavená z tehly v roku 1956 a následná prístavba z kvádra v roku 1970. Dom však postupne prešiel kompletnou rekonštrukciou:

Rok 2015: komplet nová elektroinštalácia v celom dome, plastové okná s jednostrannou farebnou lamináciou (antrazit), SDK stropy, svietidlá, omietky, laminátová podlaha, anhydritové potery, nová kuchynská linka, radiátory, obklady, dlažby, sanita, nová strešná krytina s latovaním a parozábranou (krov bol zdravý a zostal pôvodný)

Rok 2018: zateplenie (15 cm polystyrén), fasáda, odkopaný celý dom (hĺbka cca1,5 m) natierali sa základy s gumoasfaltovou hydroizoláciou a použila sa nopová fólia

Rok 2022: realizácia terasy (zimná záhrada)

Rok 2023: príprava terénu na zámkovú dlažbu

Dom je napojený na elektriku, plyn obecnú kanalizáciu, vlastnú studňu a optický internet. Pripojenie na obecný vodovod je pripravené no nie je dokončené (rozvody sú pritiahnuté do pivnice). Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom a v celom dome sú radiátory. Ohrev teplej vody zabezpečuje plynový bojler.

Romantickú atmosféru navodí praskajúce drevo v piecke, ktorá je v dennej časti a príjemným benefitom je presklená terasa a automatické žalúzie v dvoch izbách.

Pozemok ma slušnú výmeru 900 m2. Vďaka jeho veľkosti a šírke (19 m) je využiteľný podľa Vašich predstáv. Môžete si postaviť samostatne stojacu garáž, dielňu, bazén alebo záhradný domček. A ak radi pestujete ešte stále zostane priestor pre časť úžitkovej záhrady. Momentálne je zrealizovaná príprava na zámkovú dlažbu vo dvore aj pred domom. Voda z rín je odvádzaná do trativodu.

Keď klienti siahnu po holodome častokrát si neuvedomujú koľko práce ich ešte čaká. Do tohto rodinného domu sa môžete nasťahovať ihneď bez tohto aby ste pohli prstom v interiéry a exteriér si môžete zveľadiť podľa osobitných preferencii.

Poprechádzať sa po dome môžete aj z pohodlia domova vďaka virtuálnej obhliadke. Pre navodenie emócie z domu je pripravená aj videoobhliadka. Nech sa páči pokojne si pozrite obe a príďte na obhliadku na „hotové“.

 

Obec Opoj disponuje výbornou napojenosťou na cesty R1 (2 min.) a  D1 (5 min). Výhodou je vzdialenosť krajských miest Trnava (10km), Nitra (40 km), Trenčín (80 km) a hlavného mesta Bratislava (50km). V obci sa nachádza škôlka, dva obchody, pohostinstvo, posilňovňa, park s detským ihriskom, obecná knižnica. Škola, lekáreň a lekár sa nachádzajú v susednej obci len 3 km. Vo vedľajšej obci nájdete aj slušnú reštauráciu v peknom prostredí parku. V lete je v tesnej blízkosti kukuričné bludisko, samozber jahôd, hrachu a broskýň. Neďaleko obce nájdete háj vhodný na prechádzky a štrkovisko pre milovníkov rybolovu.

Cena rodinného domu spolu s pozemkom je zvýšená na 235.000,- EUR

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

V prípade záujmu o obhliadku ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Emal: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

Lokalita
Opoj
Zastavaná plocha
194.2m²
Rozloha pozemku
900m²
Vlastníctvo
osobné
Status
Aktívna
Vodovod
na pozemku
Studňa
áno
El. napätie
230/400V
Plyn
na pozemku
Kanalizácia
na pozemku
Internet
optika
Okná
Plastové okná
Počet WC
2
Počet kúpelní
2
Prístupová cesta
asfaltová
Počet terás
1
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.