Rodinný dom Trnava

PREDANÉ :) PREDAJ DOM NA ULICI AKO Z FILMU

0,-€

Lokalita je jedna z mála vecí, ktorú pri kúpe Vášho nového bývania nedokážete vylepšiť. Preto je pri výbere jedna z kľúčových. Ako by sa Vám páčilo bývať v dobrom susedstve na tichej jednosmernej ulici v krásnom prostredí plnom zelene neďaleko potoka?

Verím, že na Pásovej ulici v Trnave – mestská časť Modranka nájdete Váš nový domov.

Dvojpodlažný rodinný dom je súčasťou radovej zástavby, avšak nemá spoločné steny ale je samostatne stojaci a medzi domami je zateplenie. Samozrejmosťou je napojenie na mestský vodovod, kanalizáciu elektriku a plyn. K dispozícii je aj vlastná studňa na záhrade a optický internet. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom a vykurovací systém je kombinácia podlahového kúrenia a radiátorov.

Dve podlažia, 4 izby, terasa, samostatná garáž, záhradný domček, sauna, prístrešok, parkovanie pre 5 áut, šikovný pozemok, zvučná adresa a kvalitné materiály. Napadá Vám ešte niečo čo by mala spĺňať dobrá ponuka rodinného domu?

Úžitková plocha domu je 144 m2, zastavaná plocha domu 93 m2, výmera garáže 18 m2, rozloha pozemku 395 m2.

Pri prvom stretnutí s domácimi mi porozprávali ako ťažko sa im odchádza. Popravde ani sa im nedivím. Boli prvými majiteľmi a je vidieť, že tu prežili krásne obdobie života a o dom a záhradu sa starali s láskou.

Som presvedčený, že zo záhrady nebudete chcieť odísť ani Vy. Po náročnom dni v práci je to hotová almázia. Kávička alebo pohár vína na terase chutí úplne inak pri tom, ako pozeráte na krásne upravenú zeleň, ktorá je už vyrastená a dotvára príjemnú klímu a súkromie. Dokonalú atmosféru umocňuje zvuk tečúcej voda v jazierku s kaprami.

Na záhrade sa nachádza aj záhradný domček so sprchou, saunou, umývadlom a dostatkom úložného priestoru. Sauna bola vyrobená z kvalitného cédrového dreva, nájdete v nej aj soľné okno a kvalitnú dizajnovú piecku. V domčeku nájdete aj menšiu pivničku alebo skôr šachtu, kde je systém na čerpanie studničnej vody, na ktorú je napojená záhrada. Nie je veľká ale môžete si tu uskladniť aj zeleninu a ovocie.

Pri radových výstavbách nie je moc praktické vynášanie trávy a odpadu zo záhrady cez dom. To je tu tiež vyriešené, pretože v zadnej časti záhrady je automatická brána cez ktorú sa dostanete na druhú ulicu. Po otvorení brány môžete zaparkovať auto pod prístreškom, okrem toho ďalšie tri autá pred domom a jedno v garáži.

Na tomto mieste je naozaj všetko načo si len spomeniete. V každej izbe je internetová zásuvka, dom disponuje zabezpečovacím systémom Jablotron, tak isto je k dispozícii kamerový systém. Dom bol skolaudovaný v roku 2009, navrhnutý veľmi prakticky a dotiahnutý do dokonalosti. Navyše použitím kvalitných materiálov nestráca na kvalite a atraktivite ani po 14 rokoch. Batérie Hansgrohe Axor, sanita Villeroy & Boch, podlaha z masívneho dreva na schodisku, drevené euro okná, prémiový taliansky obklad v kúpeľni, kvalitné zrkadlá a spotrebiče Siemens.

Pre lepšie navodenie atmosféry je pripravená videoobhliadka, ktorá je spolu s virtuálnou prehliadkou súčasťou inzerátu. Nech sa páči pozrite si obe ešte pred osobnou obhliadkou a príďte na „hotové“.

Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOIT malé PREKVAPENIE.

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Emal: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

Lokalita
Trnava
Zastavaná plocha
93m²
Rozloha pozemku
395m²
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
Vodovod
na pozemku
Studňa
áno
El. napätie
230/400V
Plyn
na pozemku
Kanalizácia
na pozemku
Internet
optika
Okná
Euro okná
Počet WC
2
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
asfaltová
Energetický certifikát
B
Počet terás
1
Počet garáží
1
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Ing. Tomáš Doka

doka@foit.sk | +421 907 522 961

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.