pre rodinné domy Trnava

PREDANÉ :) PREDAJ – „IHLA V KOPE SENA“

0,-€

Určite mi dáte za pravdu, že nájsť dnes pozemok na výstavbu vysnívaného rodinného domu nie je jednoduché. Najmä rovinatý, dobre orientovaný so všetkými inžinierskymi sieťami, ideálnou šírkou a dobrou dostupnosťou. Cez to všetko tu pre Vás jeden taký mám.

Pozemok sa nachádza v Bielom Kostole na Športovej ulici, ktorá už je kompletne zastavaná novostavbami a toto je jeden z posledných voľných pozemkov v tejto žiadanej lokalite.

Elektrická, plynová, kanalizačná, vodovodná a prípojka na optický internet sú priamo pred pozemkom. Pozemok je rovinatý a z troch strán oplotený. Šírka pozemku je veľkorysých 20m a hĺbka 32,25m.

Na základe územného plánu obce Biely Kostol je pozemok schválený na výstavbu rodinných domov. Stačí vybaviť len právoplatné stavebné povolenie a môžete sa pustiť do výstavby Vášho nového domova.

Pozemky sú dlhodobo jedna z najlepších investícii práve preto, že už sa „nevyrábajú“. Hlavne tie, ktoré majú všetko vyššie spomenuté. Ich ceny najmä v dobrých lokalitách konštantne rastú a cenu si držia.

Či už chcete sedieť spokojne s úsmevom pri západe slnka na záhrade, grilovať s deťmi a kamarátmi s pohárom dobrého vína v ruke alebo chcete len rozumne investovať nechám na Vás. Každopádne sa s Vami rád stretnem na mieste a s úsmevom zodpoviem všetky Vaše otázky.

Moje meno je Tomáš Doka a vždy dobre naladený Vás budem sprevádzať celým procesom.

Ing. Tomáš Doka

+421 907 522 961

doka@foit.sk

Lokalita
Biely Kostol
Rozloha pozemku
645m²
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
Vodovod
pri pozemku
El. napätie
230V
Internet
optika
Prístupová cesta
asfaltová
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Ing. Tomáš Doka

doka@foit.sk | +421 907 522 961

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.