Nehnuteľnosť

PREDAJ – JE NIEČO, ČO TOMUTO DOMU CHÝBA?

435 000,-€

Dve podlažia, šesť izieb, terasa, samostatná garáž, pivnica, šikovný pozemok a zvučná adresa. Napadá Vám ešte niečo čo by mala spĺňať dobrá ponuka rodinného domu v meste Trnava?

Tehlový rodinný dom bol skolaudovaný v roku 1980. Kvalitnou kompletnou rekonštrukciou prešiel v roku 2015: zateplenie obvodového plášťa (polystyrén 10 cm), komplet výmena strechy spolu so strešnou krytinou (antrazit), nové plastové okná v celom dome (antrazit obojstranná farebná laminácia), komplet nová elektroinštalácia, komplet nové rozvody vody odpadov a vykurovania, laminátová podlaha, obklady, dlažby, sanita, SDK stropy, svietidlá, radiátory, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, klimatizačné jednotky v obývacej izbe a izbách.

Úžitková plocha domu je 157 m2, zastavaná plocha domu bez terasy 109,25 m2, výmera terasy so vstupom z obývacej izby 15 m2, výmera pozemku 324 m2.

Dom je napojený na všetky inžinierske siete: mestský vodovod, elektrika, plyn a optický internet. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kondenzačným kotlom a v celom dome sú radiátory. Voda z rín je odvádzaná do trativodu.

Na záhrade nájdete dostatok priestoru pre relax na útulnej terase o výmere 15 m2, ktorá je kompletne zastrešená. Pri sedení na terase s návštevou môžete pozorovať deti ako sa hrajú na trávniku. Závlahový systém Vám ušetrí čas a starosti s polievaním. Okolo celého pozemku je vybudovaný betónový plot, pred ktorým je už vyrastená zeleň. Výhodou menších pozemkov je, že nebudete otrokom Vášho domu. Upratané a pokosené máte rýchlo a môžete naplno taviť čas s rodinou.

Či už v garáži necháte priestor autu alebo Vám bude slúžiť ako sklad nechám na Vás, každopádne aj samostatne stojaca garáž o výmere 25 m2 je súčasťou pozemku. Auto si môžete zaparkovať aj vo dvore za automatickou bránou. Už sa nemusíte obávať kam si uskladníte sezónnu zeleninu alebo Vaše ročníkové vínne talizmany. K dispozícii máte pivnicu priamo pod domom o výmere 23 m2.

Keď klienti siahnu po holodome častokrát si neuvedomujú koľko práce ich ešte čaká. Do tohto rodinného domu sa môžete nasťahovať ihneď bez tohto aby ste pohli prstom v interiéry ako aj v exteriéry. A navyše dom sa predáva kompletne zariadený, stačí si priniesť osobné veci a môžete spokojne bývať.

Pre lepšie navodenie atmosféry je pripravená videoobhliadka, ktorá je spolu s virtuálnou prehliadkou súčasťou inzerátu. Nech sa páči pozrite si obe ešte pred osobnou obhliadkou a príďte na „hotové“.

Dom sa nachádza vo veľmi vyhľadávanej lokalite na ulici sv. Cyrila a Metoda. Táto bočná ulica zabezpečuje pokojné bývanie s výbornou pešou dostupnosťou do historického centra mesta Trnava. Ak ste milovníci prechádzok a prírody neďaleko nájdete Kamenný Mlyn, ktorý je veľmi vyhľadávaný či už na prechádzky, behanie, bicyklovanie. V letných mesiacoch sa tu nachádza prírodné kúpalisko. Okrem toho nájdete v blízkom okolí kompletnú občiansku vybavenosť: potraviny, supermarket, nákupné centrum City Park, škola, škôlka, MHD zastávka, penzión, pekáreň, športový areál, pumpa.

Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOIT malé PREKVAPENIE.

CENA: 435.000,- EUR

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Emal: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

 

Lokalita
Trnava
Zastavaná plocha
109.25m²
Rozloha pozemku
324m²
Vlastníctvo
osobné
Status
Aktívna
Vodovod
na pozemku
El. napätie
230/400V
Plyn
na pozemku
Kanalizácia
na pozemku
Internet
optika
Okná
Plastové oná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
betónová
Počet terás
1
Počet garáží
1
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!Vaše meno a priezvisko
Vaša e-mailová adresa*
Vaše telefónne číslo*
Vaša správa*

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.