Rodinný dom Trnava

PREDAJ – JE NIEČO, ČO TOMUTO DOMU CHÝBA?

0,-€

Dve podlažia, šesť izieb, terasa, samostatná garáž, pivnica, šikovný pozemok a zvučná adresa. Napadá Vám ešte niečo čo by mala spĺňať dobrá ponuka rodinného domu v meste Trnava?

Tehlový rodinný dom bol skolaudovaný v roku 1980. Kvalitnou kompletnou rekonštrukciou prešiel v roku 2015: zateplenie obvodového plášťa (polystyrén 10 cm), komplet výmena strechy spolu so strešnou krytinou (antrazit), nové plastové okná v celom dome (antrazit obojstranná farebná laminácia), komplet nová elektroinštalácia, komplet nové rozvody vody odpadov a vykurovania, laminátová podlaha, obklady, dlažby, sanita, SDK stropy, svietidlá, radiátory, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, klimatizačné jednotky v obývacej izbe a izbách.

Úžitková plocha domu je 157 m2, zastavaná plocha domu bez terasy 109,25 m2, výmera terasy so vstupom z obývacej izby 15 m2, výmera pozemku 324 m2.

Dom je napojený na všetky inžinierske siete: mestský vodovod, elektrika, plyn a optický internet. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kondenzačným kotlom a v celom dome sú radiátory. Voda z rín je odvádzaná do trativodu.

Na záhrade nájdete dostatok priestoru pre relax na útulnej terase o výmere 15 m2, ktorá je kompletne zastrešená. Pri sedení na terase s návštevou môžete pozorovať deti ako sa hrajú na trávniku. Závlahový systém Vám ušetrí čas a starosti s polievaním. Okolo celého pozemku je vybudovaný betónový plot, pred ktorým je už vyrastená zeleň. Výhodou menších pozemkov je, že nebudete otrokom Vášho domu. Upratané a pokosené máte rýchlo a môžete naplno taviť čas s rodinou.

Či už v garáži necháte priestor autu alebo Vám bude slúžiť ako sklad nechám na Vás, každopádne aj samostatne stojaca garáž o výmere 25 m2 je súčasťou pozemku. Auto si môžete zaparkovať aj vo dvore za automatickou bránou. Už sa nemusíte obávať kam si uskladníte sezónnu zeleninu alebo Vaše ročníkové vínne talizmany. K dispozícii máte pivnicu priamo pod domom o výmere 23 m2.

Keď klienti siahnu po holodome častokrát si neuvedomujú koľko práce ich ešte čaká. Do tohto rodinného domu sa môžete nasťahovať ihneď bez tohto aby ste pohli prstom v interiéry ako aj v exteriéry. A navyše dom sa predáva kompletne zariadený, stačí si priniesť osobné veci a môžete spokojne bývať.

Pre lepšie navodenie atmosféry je pripravená videoobhliadka, ktorá je spolu s virtuálnou prehliadkou súčasťou inzerátu. Nech sa páči pozrite si obe ešte pred osobnou obhliadkou a príďte na „hotové“.

Dom sa nachádza vo veľmi vyhľadávanej lokalite na ulici sv. Cyrila a Metoda. Táto bočná ulica zabezpečuje pokojné bývanie s výbornou pešou dostupnosťou do historického centra mesta Trnava. Ak ste milovníci prechádzok a prírody neďaleko nájdete Kamenný Mlyn, ktorý je veľmi vyhľadávaný či už na prechádzky, behanie, bicyklovanie. V letných mesiacoch sa tu nachádza prírodné kúpalisko. Okrem toho nájdete v blízkom okolí kompletnú občiansku vybavenosť: potraviny, supermarket, nákupné centrum City Park, škola, škôlka, MHD zastávka, penzión, pekáreň, športový areál, pumpa.

Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOIT malé PREKVAPENIE.

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Emal: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

 

Lokalita
Trnava
Zastavaná plocha
109.25m²
Rozloha pozemku
324m²
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
Vodovod
na pozemku
El. napätie
230/400V
Plyn
na pozemku
Kanalizácia
na pozemku
Internet
optika
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
betónová
Počet terás
1
Počet garáží
1
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Ing. Tomáš Doka

doka@foit.sk | +421 907 522 961

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.