2 izbový byt Trnava

PREDANÉ :) PREDAJ – JEDEN Z NAJLEPŠÍCH „DVOJIZBÁKOV“ V TRNAVE

0,-€

Prečo je práve tento byt jeden z najlepších „dvojizbákov“ v Trnave?

Dôvodov je hneď niekoľko tak poďme nato…

 

 • Poznáte ulicu Nevädzová v Trnave?

Nie? Nič si z toho nerobte. Je to veľmi nenápadná bočná ulička, ktorú väčšina ľudí prehliadne. Práve preto je tu božský kľud. Zároveň však máte všetko potrebné „na skok“ a centrum mesta a železničnú stanicu 10 minút chôdzou. Cestujúcich za prácou určite poteší denne ušetrená hodina vďaka perfektnému napojeniu na výpadovku Trnavy bez zápchy.

 

 • Oplotený areál, súkromie a božský kľud

Oplotený areál so súkromným parkovaním a detským ihriskom. Výhodou je súkromie, pretože do areálu majú prístup len rezidenti. Bránu si otvoríte Zavolaním na telefónne číslo a svoje auto si pohodlne zaparkujete na vyhradenom mieste, ktoré je len vo Vašom vlastníctve. Navyše ak na svoje auto nedáte dopustiť môžete ho pozorovať priamo z bytu. Výhodou je že v areály sú postavené len dve trojposchodové novostavby čo zabezpečuje menej susedov a väčšie súkromie. Navyše byt sa nachádza na 3/3 poschodí a tak sa nemusíte obávať dupotu od vrchných susedov.

 

 • „Dvojizbák“ s výmerou „trojizbáku“

Vzhľadom na svoju výmeru, čo už je výmera trojizbového bytu si majitelia upravili priestrannú dennú časť. Tam kde bola pôvodne obývačka prepojená s jedálňou a kuchyňou si dnes svoju herňu pochvaľujú tí najmenší. Veď dajte si ruku na srdce. Čo by ste nespravili pre Vaše malé ratolesti a ich úsmev? A vy si zatiaľ môžete za stenou pozrieť svoj obľúbený seriál. Ak by sa Vám však upravená dispozícia nepáčila nemajte obavy, priečka je zo sadrokartónu. Preto ju môžete veľmi ľahko odstrániť a bytu „vrátiť krídla“ v podobe priestrannej dennej časti so vstupom na balkón. Úžitková plocha bytu je 63,93 m2 + výmera balkóna 3 m2 + výmera plechovej pivnice 2,3 m2.

 

 • Šatník ako v dome

Každá žena po ňom predsa túži a častokrát sa ho v byte nedočká, pretože jednoducho nezostalo mieste. V tomto byte je šatník naozaj kráľovský a navyše priamo v spálni ako to býva vo veľkých rodinných domoch. Tak čo dámy? Zostane aspoň jedna polička partnerovi?

 

 • Orientácia

Byt je orientovaný na západnú stranu. Áno táto orientácia je spájaná aj s väčším teplom. Ale predsa klimatizácia sa kúpiť dá. Zatiaľ čo nenahraditeľné západy slnka s vyloženými nohami na balkóne a dokonalú svetelnosť celého bytu si len tak nekúpite. Stačí sa pozrieť na ľudí v lete keď je viac slnka. Aj Vám prídu pozitívnejšie naladení?

 

Snáď už len posledná informácia. Jedná sa o tehlovú trojposchodovú novostavbu s výťahom.

Teraz už viete prečo jeden z najlepších v Trnave?

Pre utvrdenie presvedčenia, že kúpou tohto bytu nešliapnete vedľa si pokojne pozrite dispozičné riešenie bytu vo virtuálnej obhliadke, ktorá je súčasťou inzerátu.

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOIT malé prekvapenie.

V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Emal: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
El. napätie
230V
Internet
optika
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
asfaltová
Energetický certifikát
A
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Ing. Tomáš Doka

doka@foit.sk | +421 907 522 961

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

  Vaše meno a priezvisko
  Vaša e-mailová adresa*
  Vaše telefónne číslo*
  Vaša správa*

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.