1 izbový byt Trnava

PREDANÉ :) PREDAJ – JEDEN Z NAJLEPŠÍCH TYPOV „JEDNOIZBÁKOV“ V TRNAVE

0,-€

Keďže v dnešnej dobe sa už pomaly ale isto vytráca pojem garsónka, tak zo skúsenosti viem, že veľa klientov si pri výbere jednoizbového bytu potrpí na oddelenú kuchyňu. Ideálne s jedálenským stolom. Keď má byt dokonca loggiu tak ich v mnoho prípadoch nezaujímajú ďalšie informácie. Teda pardon jedna áno – kedy a kam majú prísť podpísať rezervačnú zmluvu.

Nech sa páči toto je jeden z nich…

Byt sa nachádza na Nerudovej ulici, leží na 7/9 podlaží zatepleného bytového domu s novým bezbariérovým výťahom. V rámci revitalizácie bytového domu boli vymenené stúpačky, schránky a vchodové dvere, ktoré sa otvárajú magnetickým čipom. Vo vchode je k dispozícii spoločná miestnosť pre bicykle a miestnosť na cvičenie.

Úžitková plocha bytu 31,97 m2, loggia z kuchyne 3,56 m2 , železná pivničná kobka v suteréne 3 m2.

Rekonštrukcia bytu: plastové okná, radiátory, vymurované jadro, obklady dlažby v kúpeľni, kuchynská linka a vstavaná skriňa v izbe. Byt je v slušnom stave a ihneď obývateľný. Rekonštrukcia je však „staršieho dáta“ preto závisí od vkusu a účelu kúpy, či sa pustíte do rekonštrukcie alebo nie. Elektrické rozvody v byte sú pôvodné.

Juhovýchodná orientácia zabezpečuje presvetlenie bytu počas celého dňa. Dobré svetlo v byte pozitívne vplýva na kvalitu bývania. Povedzme si narovinu, veď aj ľudia sú v lete pozitívnejšie naladení ako v zime, keď je skôr tma.

Dispozícia bytu je taktiež veľmi dobre navrhnutá. Či už oceníte veľkú kuchyňu so vstupom na loggiu s dostatok priestoru na jedálenský stôl alebo priestrannú izbu, nechám na Vás. Nech sa páči, pre lepšiu predstavu si dispozičné riešenie bytu môžete pozrieť vo virtuálnej obhliadke, ktorú nájdete v spodnej časti inzerátu.

„Linčianska“

Áno u mnohých spájaná ako sídlisko, ktoré nie je moc šťastnou voľbou na bývanie. Toto je však minulosť, dnes je rok 2022 a situácia diametrálne odlišná. Dokonca si dovolím tvrdiť, že čoskoro bude patriť k veľmi vyhľadávaným lokalitám v Trnave. Dôvodov prečo tomu tak bude je mnoho. Rád Vám o nich porozprávam na osobnej obhliadke.

V okolí bytového domu nájdete kompletnú občiansku vybavenosť. Súkromná bilingválna materská a základná škola BEST, potraviny, trafika, pohostinstvo, lekáreň, CKD market, MHD zastávky, zastávka pre zdieľané kolobežky, pumpa, bankomat, detské ihrisko, polyfunkčné ihrisko.

Okrem kompletnej občianskej vybavenosti je výhodou tejto lokality aj výborné dopravné napojenie na trnavský obchvat, cesty R1, D1 a na „starú bratislavskú cestu“.

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOIT malé prekvapenie.

V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Emal: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
El. napätie
230V
Internet
optika
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
asfaltová
Energetický certifikát
A
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Ing. Tomáš Doka

doka@foit.sk | +421 907 522 961

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.