3 izbový byt Trnava

PREDANÉ :) PREDAJ – KEĎ SA OBYČAJNÝ BAURING STÁVA NEZVYČAJNÝM

0,-€

 

ČO VPLÝVA NAJVIAC NA CENU?

Faktorov, ktoré vplývajú na cenu bytu je mnoho. Tie dva najpodstatnejšie sú nepochybne lokalita a stav bytu. Ako sa však pozeráte na byty, ktoré sú niečím výnimočné a majú „NIEČO NAVYŠE“. Niečo čo sa nedá zmeniť ako napríklad stav bytu alebo lokalita. Niečo čo nezískate len tak a pravdepodobne to nebude mať v čase keď si hľadáte bývanie 9 z 10 bytov, ktoré ako tak napĺňajú Vaše predstavy o vysnívanom bývaní.

 

STAV, LOKALITA

Čo sa stavu týka je to otázkou vkusu, pre niekoho vhodný na prerábku, pre iného na okamžité bývanie. Byt je však vo veľmi slušnom, udržiavanom stave po staršej čiastočnej rekonštrukcii. Lokalita je obľúbená nie len pre dobrú pešiu dostupnosť do centra mesta ale aj kvôli občianskej vybavenosti. Škôlka a stacionár sú priamo pod bytovým domom, škola je 2 minúty chôdzou, výhodou je, že Vaši malí školáci nemusia prechádzať žiadnou hlavnou cestou. Okrem toho je za rohom dobrá piváreň s pekárňou, kaviareň a neďaleko čerpacie stanice a supermarkety. Vnútroblok bytového domu prešiel kompletnou revitalizáciou. Nájdete tu bežeckú dráhu, preliezky, lavičky a dostatočný priestor pre relax, prípadné grilovanie so susedmi. V okolí je dostatok zelene, slušné parkovanie a výborné dopravné napojenie na trnavský obchvat a cesty R1 a D1.

 

„NIEČO NAVYŠE“

V stromoch pod bytovým domom si veselo štebocú vtáci. Ja osobne som sa na loggii cítil ako niekde pri lese. Áno viem si predstaviť ako teraz krútite očami, že preháňam ale pokojne sa príďte presvedčiť osobne. Pritom sme len 10 minút od historického centra kráľovského mesta Trnava. A keď už sme pritom centre mesta – to budete mať na dlani. Pochodil som už veľa bytov, no tento výhľad ma očaril asi najviac. Zrejme to bude o správnom uhle. Výhľad na baziliku svätého Mikuláša alebo ak chcete „Hrubý kostol“ Vám vyrazí dych. Pokojne Vám pri tomto výhľade nalejem pohár vína 😊

 

Tento trojizbový byt sa nachádza na Okružnej ulici na 6/8 poschodí zatepleného bytového domu s novým výťahom.

Úžitková plocha bytu 66,12 m2, plocha loggie 5,5 m2, výmera latkovej pivnice 3,15 m2.

Nech sa páči „poprechádzajte sa“ po byte z pohodlia domova prostredníctvom virtuálnej obhliadky, ktorá je súčasťou inzerátu. Z domu však neuvidíte to čo naživo a verte mi naozaj to stojí zato.

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOIT malé prekvapenie.

V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Email: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
El. napätie
230V
Internet
optika
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
asfaltová
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Ing. Tomáš Doka

doka@foit.sk | +421 907 522 961

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.