Rodinný dom Trnava

PREDANÉ :) PREDAJ KEĎ SI MAJITELIA VYBUDUJÚ DOMOV S LÁSKOU PRE SEBA

0,-€

Dom, ktorý bol stavaný s láskou, premyslene osadený na rožnom pozemku s ideálnou výmerou aj orientáciou, dobre dispozične vyriešený, vybavený technológiami a postavený z kvalitných materiálov.

Takto by som definoval dnešnú ponuku, ktorá môže byť po prečítaní inzerátu a dohodnutia si obhliadky možno práve vaším novým domovom.

Rodinný dom bol skolaudovaný v roku 2019, je postavený z Ytongu, nachádza sa vo Zvončíne a leží na slepej ulici, kde nájdete len novostavby. Je postavený na rožnom pozemku s výmerou 609 m2. Výhodou rožných pozemkov je, že máte o suseda menej a keď príde veľká návšteva zaparkujete viac áut okolo domu. A keď už sme pri tých autách, tak v Trnave ste autom za necelých 5 minút.

Zastavaná plocha domu s terasou je 205 m2 (z toho výmera terasy je 28 m2), úžitková plocha domu je 150,54 m2, výmera pozemku 609 m2.

Dom je napojený na všetky inžinierske siete: obecný vodovod, elektrika, plyn a optický internet. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom, ktorý slúži aj na ohrev teplej vody. V celom dome je obvod teplovodného podlahového kúrenia. O „pokoj na duši“ sa postará bezpečnostný systém spolu s plášťovou ochranou a požiarnym senzorom. Takmer na všetkých oknách sú automatické exteriérové žalúzie, vchodové dvere sú hliníkové rovnako aj HS portál v dennej časti. Ostatné okná sú plastové s izolačným trojsklom a obojstrannou farebnou lamináciou antrazit a dokonca aj vnútornou výplňou. Ďalším príjemným benefitom sú dva svetlíky, ktoré príjemne presvetlujú priestor na centrálnej chodbe a v kuchyni. Kuchyňa je značky Eger so striekanou farbou a systémom Blum.

Kávičku na terase si vychutnáte o to viac keď nebudete musieť pozerať na hlinu a rozmýšľať ako to bude celé vyzerať za rok, za dva. Záhrada je totiž tiež celá vysadená a je rozdelená na okrasnú a úžitkovú časť s vyvýšenými záhonmi. Na celom trávniku je automatická závlaha a tiež je zrealizovaná aj príprava na kvapôčkovú závlahu. Vedľa terasy nájdete sklad, ktorý perfektne poslúži ako úložný priestor napríklad záhradného náradia. V zadnej časti pozemku je momentálne dostatok priestoru na drevo do krbu ale tento priestor si môžete prispôsobiť podľa predstáv a využiť ho napríklad na vírivku. Pred domom je zo zámkovej dlažby vybudovaný priestor pre parkovanie troch áut. Okolo celého domu je vonkajšie osvetlenie a zásuvky. Okolo celého pozemku je postavený plot z veľkej časti betónový a z menšej pletivový.

Keď klienti siahnu po holodome častokrát si neuvedomujú koľko práce ich ešte čaká. Do tohto rodinného domu sa môžete nasťahovať ihneď bez tohto aby ste pohli prstom v interiéri ako aj v exteriéri. Dom je ladený do farieb, ktoré nekričia a veľmi ľahko si ho môžete dotvoriť podľa vašich predstáv.

Pre lepšie navodenie atmosféry je pripravená videoobhliadka, ktorá je spolu s virtuálnou prehliadkou súčasťou inzerátu. Nech sa páči pozrite si obe ešte pred osobnou obhliadkou a príďte na „hotové“.

Zvončín je vyhľadávaná obec najmä pre dostupnosť do Trnavy. Veľkou výhodou je aj autobusová zastávka minútu peši od domu, z ktorej chodia časté a pravidelné autobusové spoje do Trnavy. V obci nájdete materskú školu, potraviny, kostol, pneuservis, ihrisko a detské ihriská. Kompletnú občiansku vybavenosť nájdete v susednej obci alebo v krajskom meste Trnava.

Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOIT malé PREKVAPENIE.

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Email: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

 

Lokalita
Zvončín
Zastavaná plocha
177m²
Rozloha pozemku
609m²
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
Vodovod
na pozemku
El. napätie
230/400V
Plyn
na pozemku
Kanalizácia
na pozemku
Internet
optika
Okná
Plastové okná
Počet WC
2
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
betónová
Energetický certifikát
A
Počet terás
1
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Ing. Tomáš Doka

doka@foit.sk | +421 907 522 961

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.