3 izbový byt Trnava

PREDAJ KEĎ VŠETKO SPOLU HRÁ…

320 000,-€

Historické centrum kráľovského mesta Trnava, novostavba tehlového bytového domu, možnosť parkovania v garáži, kvalitné materiály, dostatok súkromia a bývanie, ktoré do bodky navrhol architekt.

Ako by sa Vám páčilo keby ste takto opisovali svoje nové bývanie svojím priateľom?

Verím, že bývanie na Kapitulskej ulici si zamilujete veľmi rýchlo. Kapitulská ulica bezpochyby patrí medzi najkrajšiu a najlepšie situovanú časť Trnavy. Ulica, ktorá doslova dýcha históriou a čerešničkou na torte je park, ktorý sa tiahne stredom ulice a značnú časť roka je krásne zelený. Tieto pohľady Vás pri prechádzke budú sprevádzať deň čo deň.

Trojizbový byt (mezanín) sa nachádza na treťom poschodí v novostavbe tehlového bytového domu s výťahom. Celý byt bol navrhnutý architektom tak aby bol priestor využitý na maximum a išla z neho dobrá aura. Dostatok úložného priestoru nájdete prakticky v celom byte. V byte dominujú prírodné materiály v kombinácii s betónom. Nič v byte nekričí a tak si priestor ľahko prispôsobíte doplnkami podľa predstáv. Materiály použité v byte sú nie len kvalitné, trvácne a nadčasové ale vyzerajú dobre a budú pastva pre oči ešte niekoľko rokov.

V byte nájdete dubové podlahy, veľkoformátové porcelánové obklady, mramor, bezfalcové a posuvné dvere, pohľadový betón, všetky nábytky sú vyrobené z MDF dosky so striekanou farbou v kombinácii s dyhou, technický kameň a podúrovňový drez v kuchyni, strešné okná Velux, sanita značky Laufen, dizajnové svietidlá. Vo všetkých izbách sú zrealizované prípravy na klimatizačné jednotky.

Úžitková plocha bytu je 85,76 m2 + pivnica 3 m2, byt nedisponuje balkónom. K bytu je možnosť zakúpiť garážové parkovacie státie.

Bývanie v centre ma hneď niekoľko benefitov. Viacero obľúbených podnikov sa nachádza priamo na ulici, na ktorej budete bývať, prípadne o ulicu ďalej. Štart do dňa v podobe kávy a raňajok začnete v krásnej kaviarni. Naobedovať sa môžete ísť napríklad do štandardnej alebo jedinečnej indonézskej reštaurácie či sushi baru. Môžem Vám povedať úprimne nech si vyberiete čokoľvek určite budete spokojní. Chuť na sladké po obede zaženiete vo výbornej  donutérii. Letné horúce dni určite spríjemní zmrzlináreň, no a večerný program závisí už len na tom, či máte radi pivo, víno alebo dobrý drink. Na vedľajšej ulici je piváreň, bar aj vinotéka. Po tak kaloricky náročnom dni sa samozrejme treba aj hýbať. Ale aj to je vyriešené, pretože posilňovňa je taktiež doslova „za rohom“.

Nech sa páči pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení bytu si pozrite virtuálnu prehliadku, ktorú nájdete v dolnej časti inzerátu. Pre lepšie navodenie atmosféry a emócie z bytu odporúčam pozrieť aj videoobhliadku, ktorá je taktiež súčasťou inzerátu.

Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOIT malé PREKVAPENIE.

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

CENA bytu so zariadením 320.000,- EUR.

CENA garážového parkovacieho státia 20.000,- EUR.

CENA bytu spolu s garážovým státím 340.000,- EUR.

V prípade,  že si chcete prísť pozrieť nehnuteľnosť alebo máte otázky, neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0949 714 291 alebo na maile danisova@foit.sk. 

TEŠÍM SA NA VÁS!

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Aktívna
El. napätie
230V
Internet
optika
Okná
Euro okná
Počet WC
2
Počet kúpelní
2
Prístupová cesta
betónová
Počet garáží
1
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.