1 izbový byt Trnava

PREDANÉ :) PREDAJ – KREATIVITA JE PREJAV SLOBODY

0,-€

“KREATIVITA JE INTELIGENCIA, KTORÁ SA ZABÁVA.”

 – Albert Einstein 

 

Byť kreatívnym je vlastnosť, bez ktorej by bol svet nudný a obmedzený. Bez kreativity by neexistovali žiadne nové objavy a  krutá vačšina našej existencie by bola veľmi jednoduchá a stále rovnaká. Možno by sme bez nej stále žili ako naši predkovia pred tisíckami rokov – v jaskyniach, v prírodných, ale primitívnych podmienkach. 

Ale už tak nemusíme žiť. Vd’aka nej vieme dnes žiť v bytových domoch a zariad’ovať si v nich byty, v ktorých nám život kreuje stále nové skúsenosti. A veru je ten život kreatívny. 🙂 

Realitná kancelária FOIT Vám ponúka 1-izbový byt, v ktorom môžete svoju kreativitu vypustiť z klietky a nechať ju vyblázniť sa tak, aby Vám vytvorila presne taký domov, aký potrebujete a v ktorom sa budete cítiť najlepšie. 

Byt ponúka úžitkovú plochu o veľkosti 37,70m2, pričom k bytu prislúcha pivnica, ktorá má 1,74m2  a k úžitkovej ploche si viete prirátať aj loggiu, ktorá má 3,65m2. Nachádza sa na 8. poschodí z 8, a tak nebudete počuť ako Vám nad hlavou sused kreatívne tvorí tanečné choreografie.  

 

Dostávame sa k bodu, v ktorom viete pracovať so svojou kreativitou. Nehnutenosť je v pôvodnom stave a tak ponúka nekonečné možnosti využitia a zariadenia priestoru. Boli však menené plastové okná a tak s ich výmenou sa už nemusíte zaťažovať. Jadro je murované. 

Bytový dom je zateplený a bol vymenený aj výťah, kde bolo na 100% aplikované kreatívne myslenie, ked’že cestou hore k Vášmu bytu Vám hraje pokojná hudba. 

 

Dispozične je byt výborne riešený už v aktuálnom stave. Hned’ po vojdení do bytu sa nájdete vo vstupnej chodbe, z ktorej ako prvú stretnete kúpeľňu, po nej WC a potom zostáva priestranná kuchyňa, z ktorej sa ide na loggiu a izba. Avšak, dispozíciu je možné kreatívne pomeniť inak. Dá sa prehodiť kuchyňa, či izba alebo, ak ste dostatočne kreatívni, je tam možnosť vytvoriť ešte jednu izbu. Na obhliadke Vám viem porozprávať a ukázať rôzne variácie. Ako to vyzerá aktuálne si viete pozrieť nižšie vo virtuálnej obhliadke. 🙂 

 

Hliny sú lokalita, v ktorej nájdete plnú občiansku vybavenosť. V blízkosti nehnuteľnosti nájdete rôzne značky potravinových reťazcov,drogériu, či iné druhy obchodov, v ktorých si viete zabezpečiť veci podľa svojich potrieb. V okolí sa nachádzajú aj detské ihriská, základná či materská škola, ale aj odborná stredná či vysoká škola. Výhodou tejto lokality je aj blízky športový areál Slávia, okolité cyklochodníky, dostupnosť MHD zastávok, ale aj blízkosť historického centra mesta. Chýbať Vám nič v okolí nebude. 🙂 

Nehnuteľnosť nedočkavo čaká na svojho nového majiteľa.

V prípade,  že sa chcete ísť na byt pozrieť alebo sa naň opýtať, neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0949 714 291 alebo na maile danisova@foit.sk. 

Teším sa na Vás 🙂

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
El. napätie
nie
Internet
optický kábel
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
asfaltová
Energetický certifikát
B
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Patrícia Danišová

danisova@foit.sk | +421949714291

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.