3 izbový byt Trnava

PREDAJ – JIRASKOVA ULICA – KÚP, VYBAĽ KUFRE A BÝVAJ

169 900,-€

Často sa stretávam s tým, že klienti majú rôzne požiadavky na bývanie. Verím, že táto ponuka Vás osloví a splní tie “Vaše“ a nájdete v nej bývanie priamo šité práve pre Vás na mieru.

Predstavujem Vám 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na Jiráskovej ulici v Trnave. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome na 7 / 8 a dostanete sa k nemu s novým veľkým výťahom.  Oproti bytovému domu sa nachádza súkromná škola BEST.

Byt disponuje s úžitkovou plochou 71,10 m2 s loggiou. Po vstupe do neho, sa nachádzate v priestrannej predsieni z ktorej sa dostanete do všetkých miestností. Nech sa páči prejdite sa v matterporte.

Celá dispozícia pozostáva: vstupná predsieň, WC, kúpeľňa, kuchyňa, obývacia izba, pracovňa, spálňa a pivnica.

Samotné miestnosti sú veľmi priestranné. Benefit bytu je loggia, kde si v letných mesiacoch viete vychutnať pohárik vínka, či len tak relaxačne posedieť.  Ďalší benefit je, že po kúpe nemáte žiadne náklady s rekonštrukciou. Je to tak aj s kuchyňou. Gazdinky potešila som Vás ? Iste mi dáte za pravdu, že vymenené rozvody v stupačke  a nová elektrika v jadre môžeme považovať tak isto za benefit. Vyrovnané sú taktiež podlahy a steny.  Byt je orientovaný na 2 strany.

Ďalšou výhodou sú extrémne nízke náklady 150 Eur mesačne.

Ako je to s lokalitou ?

Lokalita Linčianska je skvelá v tom, že všetko máte „pod rukou“. Má skvelú občiansku vybavenosť. Doslova za „rohom“ sa nachádza lekáreň, Jednota, kvetinárstvo, pošta, zdravotné stredisko, autobusová zastávka, materská škôlka, škola . To všetko máte do 5 minút chôdzou  k dispozícii. Neďaleko sa nachádza mäsiarstvo Gašparík, večierka, posilňovňa, vinotéka , či čerpacia stanica. Čoskoro bude mať k dispozícii nákupné centrum OC Island, ktoré je na začiatku tejto lokality. Už dnes si viete v ňom nakúpiť v Lidli. Lokalita bude prechádzať revitalizáciou a oddýchnuť si budete vedieť v 9 tich zelených dvoroch. Nájdete v nich športoviska nielen pre deti. Zelené dvory budú ponúkať aj možnosti pre venčenie Vašich zvieratiek a budete si môcť prečítať knihy v tieni stromov. Miesto si tu nájdete aj bežecký, či cyklistický chodník. Bezproblémové parkovanie či veľmi dobrá dostupnosť obchvatu a diaľnice si dovolím zahrnúť taktiež medzi benefity. Tak ako? Kedy sa vidíme na obhliadke?

Nehnuteľnosť je možné financovať aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s jeho vybavením Vám rada pomôžem bezplatne.

Pri odovzdaní nehnuteľnosti Vás čaká malé PREKVAPENIE.

Cena :  169.900 EUR

V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať veľmi rada sa s Vami dohodnem na termíne.

Tel kontakt: 0948/161463

Emial: belicova@foit.sk

Katarína Belicová

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
El. napätie
230V
Internet
optika
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
asfaltová
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Katarína Belicová

belicova@foit.sk | +421 948 161 463

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.