Garsónka Trnava

PREDANÉ :) PREDAJ MALÁ ALE ŠIKOVNÁ

0,-€

Dnešnou ponukou určite poteším tých, ktorí milujú trnavský mestský život a väčšinu času trávia v meste vo svojom obľúbenom podniku. Niekto na raňajkách s výbornou kávou, niekto na obede s dobrou limonádou, iný zas na večeri s pohárom vína alebo len tak na drinku. To čo si z toho vyberiete Vy nechám na Vás, no podstatné je, že v meste budete za 5 minút peši. Prípadne za 2 minúty kolobežkou, ktorú si môžete zobrať na konci ulice.

Garsónka sa nachádza pri centre historického kráľovského mesta Trnava na Spartakovskej ulici. Leží na 10. poschodí 12. poschodového panelového bytového domu.

Bytový dom je zateplený, vymenené sú vstupné dvere na magnetický čip, zvončeky s elektrickým vrátnikom a dva nové výťahy (nákladný a osobný). Výhodou je bezbariérový vstup do bytového domu a rovnako aj vstup do oboch výťahov. Výťah Vás vyvezie doslova pred dvere Vášho nového bytu, čo určite oceníte nie len pri rekonštrukcií ale aj pri nosení nákupných tašiek.

Úžitková plocha 25,41 m2 + výmera murovanej pivnice 1 m2 + plocha balkóna 3 m2.

V rámci rekonštrukcie boli vymenené plastové okná. Inak je garsónka v pôvodnom stave s umakartovým jadrom. Umakartové jadrá sa ľahko búrajú a tým pádom môžete popustiť uzdu svojej fantázie pri rekonštrukcii. Trúfate si nato sami alebo oslovíte šikovného architekta? Rád si Váš názor vypočujem na osobnej obhliadke a prípadne odporučím šikovných ľudí.

Nech sa páči dispozičné riešenie garsónky si pokojne pozrite v priloženej virtuálnej obhliadke, ktorá je súčasťou inzerátu.

Lokalita, v ktorej sa byt nachádza ponúka kompletnú občiansku vybavenosť: centrum mesta 5 minút chôdzou, autobusová a vlaková stanica 15 min. chôdzou, škola, škôlka, ihrisko, park, poliklinika, polyfunkčné ihrisko, MHD zastávka, kaviareň, mäsiarstvo, supermarkety, kúpalisko, zimný štadión.

Okrem výbornej občianskej vybavenosti je výhodou rýchle dopravné napojenie na trnavský obchvat, cesty R1 a D1. Navyše čo nie je dnes už samozrejmosťou, pohodlné parkovanie s dostatkom voľných miest počas celého dňa pri bytovom dome.

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOIT malé prekvapenie.

V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Email: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
El. napätie
230V
Internet
optika
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
betónová
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Ing. Tomáš Doka

doka@foit.sk | +421 907 522 961

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.