1 izbový byt Trnava

REZERVOVANÉ :) PREDAJ – MENŠÍ BYTOVÝ DOM, MENEJ BYTOV = VIAC KĽUDU

0,-€

Byt sa nachádza na Čajkovského ulici, leží na 1/4 podlaží (vyvýšené prízemie) zatepleného bytového domu bez výťahu. Úprimne poviem, že už dlho som nevidel tak udržiavaný bytový dom. Bytový dom je zateplený, má nové vchodové dvere, schránky, zvončeky s elektrickým vrátnikom, vymaľované sú aj spoločné priestory a je zrealizované presklenie zábradlia. Skutočne je vidieť, že majitelia bytov sa o bytový dom ukážkovo starajú. Vzhľadom nato, že to je menší bytový dom nájdete vo vchode len 12 bytov.

Úžitková plocha bytu je približne 28 m2, byt nedisponuje balkónom, výmera latkovej pivnice v suteréne približne 2 m2.

Byt prešiel staršou rekonštrukciou a je ihneď obývateľný. Odporúčal by som vymaľovať.

Rekonštrukcia: laminátové podlahy v kuchyni a obývacej izbe, dlažba na chodbe, dlažba a obklady v kúpeľni, vstavaná skriňa na chodbe, radiátory, kuchynská linka, obklady v kuchyni, znížené SDK stropy, plastové okná, ističe a pravdepodobne aj elektrické rozvody.

Nech sa páči, pre lepšiu predstavu si dispozičné riešenie bytu môžete pozrieť vo virtuálnej obhliadke, ktorá je súčasťou inzerátu.

Bývanie na Prednádraží vyhľadávajú najmä ľudia, ktorí majú radi prírodu, pretože Prednádražie je jedno z „najzelenejších“ sídlisk v rámci Trnavy. Na svoje si prídu aj tí, ktorí cestujú do práce vlakom, čí autobusom. Cesta na železničnú a autobusovú stanicu vedie cez park Janka Kráľa. „Za rohom“ je veľmi vyhľadávaná časť Trnavy – Kamenný Mlyn kde sa okrem behania a bicyklovania môžete ísť v lete okúpať.

Kompletná občianska vybavenosť je samozrejmosťou. V okolí bytového domu je materská a základná škola, stredné školy, vysoká škola, OC MAX, potraviny, pošta, trafika, cukráreň, drogéria, posilňovňa, piváreň, pekáreň, zdravotné stredisko, lekáreň, večierka, MHD zastávka, zastávka pre zdieľané kolobežky, bankomat, detské ihrisko, polyfunkčné ihrisko, park Janka Kráľa, Kamenný mlyn.

Možnosti parkovania sú v tejto lokalite veľmi priaznivé.

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOIT malé prekvapenie.

V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Emal: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

 

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
El. napätie
230V
Internet
optika
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
asfaltová
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Ing. Tomáš Doka

doka@foit.sk | +421 907 522 961

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.