Rodinný dom Trnava

PREDANÉ :) PREDAJ – MIESTO KDE SI KAŽDÝ NÁJDE KÚSOK RAJA

0,-€

Deti na šmykľavke, či hojdačke, pani domáca chytá bronz pri bazéne zatiaľ čo si pán domáci vychutnáva vychladené pivo na terase pri sledovaní nedeľného derby cez projektor na veľkom plátne. Je len na vás, či sa rozhodnete nedeľný obed pripraviť v kuchyni v dome alebo v kuchyni pod prekrytou terasou. Každopádne keď už je nedeľný vývar postavený môžete tráviť čas s rodinou na veľkej upravenej záhrade kde sa fantázii medze nekladú.

Pre deti detské ihrisko, bazén a velikánska upravená záhrada na hranie, pre ženy šatník s veľkosťou izby priamo zo spálne s prechodom do súkromnej kúpeľne, pre mužov samostatná miestnosť na záhrade, garáž a projektor s plátnom na terase. Už Vám nadpis dáva zmysel? 😊

Keď klienti siahnu po holodome častokrát si neuvedomujú koľko práce ich ešte čaká. Do tohto rodinného domu sa môžete nasťahovať ihneď bez tohto aby ste pohli prstom v interiéry ako aj v exteriéry. A navyše dom sa predáva kompletne zariadený, stačí si priniesť osobné veci a môžete spokojne bývať.  Keď píšem kompletne tak myslím naozaj kompletne. Na terase zostáva dokonca aj grill, pizza pec a tiež plátno s projektorom.

Zastavaná plocha domu s garážou je 144 m2 úžitková plocha je 119,16 m2, výmera terasy s automatickou markízou so vstupom z obývacej izby aj zo spálne 20 m2, výmera zastrešenej terasy s kuchyňou na záhrade 30 m2,výmera samostatne stojacej kancelárie s klimatizáciou a internetom 16 m2, výmera garáže s vodou a elektrikou 380 V (možnosť nabíjania elektrického auta) 18 m2, výmera pozemku 911 m2.

Dom je napojený na všetky inžinierske siete: elektrika, kanalizácia, plyn, optický internet, mestský vodovod, na záhrade je vŕtaná studňa (hĺbka 21 m). Vykurovanie je zabezpečené plynovým kondenzačným kotlom so 120 l zásobníkom na teplú vodu. V celom dome je podlahové kúrenie, zrealizovaná je príprava na fotovoltaické panely, ktoré je možné umiestniť na strechu. Ak by ste chceli romantiku, v zimných mesiacoch vás zohreje teplo z krbu, ktorý nájdete v dennej časti. Strecha je trojúrovňová, pretože v dennej časti sú vyššie stropy, ktoré spolu s veľkoformátovými oknami a južnou orientáciou dokonale presvetlujú priestor. Na všetkých oknách sú vonkajšie elektrické žalúzie, k dispozícii je videovrátnik, kamerový systém, alarm aj automatická brána. Ríny sú zapustené vo fasáde a voda z rín je odvádzaná do trativodu. Na celom pozemku sú automatické závlahy, na ktorých môžete nastaviť rôzne časové režimy. Bazén má samostatné tepelné čerpadlo, ktoré slúži na ohrev vody, v bazéne je slaná voda. Na filtrácii aj na tepelnom čerpadle môžete taktiež nastaviť časové režimy. Na záhrade je postavená samostatná kancelária s klimatizáciou a optickým internetom. Do dvora zaparkujete jedno auto a jedno do garáže, pred domom je možnosť parkovania ďalších troch áut. Veľkou výhodou je aj prístup autom zo zadnej časti pozemku, kde je brána.

Pre lepšie navodenie atmosféry je pripravená videoobhliadka, ktorá je spolu s virtuálnou prehliadkou súčasťou inzerátu. Nech sa páči pozrite si obe ešte pred osobnou obhliadkou a príďte na „hotové“.

Dom sa nachádza vo veľmi vyhľadávanej lokalite na ulici Oskára Čepana v Kamennom Mlyne. Bývanie v Kamennom Mlyne si veľmi pochvaľujú najmä milovníci prírody, pretože tu bývate v tesnom dotyku s prírodou. Ranné behy parkom, cvičenie v lese, bicyklovanie s deťmi, kúpanie na kúpalisku alebo jazere či hranie golfu. Aj toto môže byť Vaša denná rutina. Na kávičku, či do obchodu nemusíte ísť do mesta, neďaleko je Kaviareň pri Kamennom Mlyne, reštaurácia Kamináč, či výborná pekáreň Špajza, kde môžete pokojne spraviť aj menší nákup. Cesta autom Vám do najbližšej školy a škôlky bude trvať približne 5 minút. V lokalite nájdete aj MHD zastávky, stanicu zdieľaných mestských bicyklov, či kolobežiek. Cyklotrasa vedie až priamo do centra mesta.

Ale dosť bolo písania tento dom, ktorý má naozaj všetko jednoducho treba vidieť naživo. Preto Vás pozývam na osobnú obhliadku. Stačí ma len kontaktovať a rád sa s Vami dohodnem na termíne.

Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOIT malé PREKVAPENIE.

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

Tel. kontakt: 0907 522 961

Emal: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

 

Lokalita
Trnava
Zastavaná plocha
144m²
Rozloha pozemku
911m²
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
Vodovod
na pozemku
Studňa
áno
El. napätie
230/400V
Plyn
na pozemku
Kanalizácia
na pozemku
Internet
optika
Okná
Plastové okná
Počet WC
2
Počet kúpelní
2
Prístupová cesta
asfaltová
Energetický certifikát
B
Počet terás
2
Počet garáží
1
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Ing. Tomáš Doka

doka@foit.sk | +421 907 522 961

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.