3 izbový byt Trnava

PREDANÉ :) PREDAJ – PRÚDY DOBREJ ENERGIE UŽ AJ OSOBNE

0,-€

DOBRÁ ENERGIA JE NÁKAZLIVÁ A VIETE JU POCÍTIŤ UŽ AJ OSOBNE NA OBHLIADKE

ZISTITE ČI JE VAŠA ENERGIA A ENERGIA BYTU KOMPATIBILNÁ

BYT JE UŽ PRIPRAVENÝ NA VAŠU NÁVŠTEVU 

 

Už netreba čakať kým bude bytový dom hotový a skúšať si predstavovať energiu nehnuteľnosti len z vizualizácií či pôdorysov.

Konečne sa to dá okúsiť osobne.

 Je zaujímavé pozorovať rôzne variácie vkusu spojeného s fantáziou, ktoré sú aplikované majiteľmi nehnuteľností pri vytváraní domovov. Každý si ho predstavuje inak a každý ho aj inak cíti. 

Každý však chce, aby bola jeho nehnuteľnosť zdrojom dobrej energie, ktorá ho nabije do života. Každý chce miesto, ktoré funguje ako oáza pokoja a pozitívnej nálady. Miesto, kam sa teší a kde odpočinok je samozrejmosťou. 

 

NEHNUTEĽNOSŤ

 

Realitná kancelária FOIT Vám ponúka možnosť vytvoriť si svoj vlastný prúd dobrej energie v 3-izbovom byte v bytovom projekte PRÚDY, ktorý sa realizuje na Koniarekovej ulici v Trnave.

Váš osobný prúd dobrej energie bude mať dostatok priestoru, vzhľadom na to, že celková plocha bytu je 65,68m2, pričom je v byte aj loggia, ktorá má 5,17m2. Súčasťou kúpy je aj pivnica, ktorá má 1,79m2. 

Nachádza sa na 5. nadpodlažnom poschodí. 

 

 DISPOZÍCIA 

 

Dispozíciu si predstavovať nemusíte. Vstupná hala, ktorá tvorí začiatok bytu má rozlohu 8,28m2. Z nej prechádzate do prvej izby, ktorá má rozlohu 11,49m2. Vedľajšia izba ponúka trošku štedrejšie miery a teda má 14,44m2. Kúpeľňa a WC sú samostatné. Kúpeľňa má 4,07m2 a WC 1,44m2. Posledná izba, obývacia izba je najväčšia a má 24,17m2. Samozrejme, súčasťou bytu je aj loggia.  Ako to presne vyzerá si môžete pozrieť vo virtuálnej obhliadke, ktorá je súčasťou ponuky. 

 

VÝHODY

 

Denné svetlo v byte je vec, ktorá neoddeliteľne patrí k vytváraniu dobrej energie. V projekte PRÚDY sa na toto zamerali a znížili parapety, čím dali priestor pre vysoké okná, čo dodá bytu nielen veľa svetla, ale aj luxusnejší pocit. 

Byt sa predáva v štandarde bez kuchynskej linky, čo Vám dáva slobodu v zariad’ovaní si priestoru podľa seba. Medzi najdôležitejšie aspekty tvorenia dobrej energie v byte patrí zariadenie. Celé môže byť podľa Vás, stačí nechať fantáziu prúdiť – či už si zvolíte štýl industriálu, Provensálska, minimalizmu, maximalizmu, atd‘. 🙂

 

LOKALITA

 

Výhodou je aj lokalita nehnuteľnosti, ktorá nemá chybu. Je v nej všetko, čo potrebujete na pokojný, každodenný život. V rámci občianskej vybavenosti tam nájdete potraviny, kaviarne, základnú školu, ktorej súčasťou je aj materská škola, ale aj stredné či vysoké školy. Len 10 minút pešo od bytu je historické centrum mesta Trnava. V bezprostredenej blízkosti sú aj možnosti športového vyžitia vhodné na všetky roné obdobia, a to cyklochodníky vedúce do rôznych kútov mesta, Športový areál Lokomotíva, vedľa ktorého je aj letné kúpalisko, či zimný štadión. Priamo pri bytových domoch PRÚDY sa bude revitalizovať zelený park. Ned’aleko bytového komplexu je aj MHD zastávka, no a železničná stanica je 20 minút pešou chôdzou. Samozrejmosťou bude aj detské ihrisko priamo vo vnútrobloku. 

Súčasťou ponuky sú vizualizácie nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť nedočkavo čaká na svojho nového majiteľa.

V prípade,  že sa chcete ísť na byt pozrieť alebo sa naň opýtať, neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0949 714 291 alebo na maile danisova@foit.sk. 

Teším sa na Vás 🙂

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
El. napätie
nie
Internet
áno
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
asfaltová
Energetický certifikát
B
Počet garáží
1
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Patrícia Danišová

danisova@foit.sk | +421949714291

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.