3 izbový byt Trnava

PREDANÉ – PÔVODNÝ A PLNÝ MOŽNOSTÍ

0,-€

 

TENTO KRÁSAVEC PONÚKA MOŽNOSŤ OKAMŽITÉHO NASŤAHOVANIA A POSTUPNÉHO UPRAVOVANIA ALEBO AJ KOMPLETNEJ SEBAREALIZÁCIE. 

 

FOIT realitná kancelária Vám ponúka na predaj 3-izbový byt v Trnave Na Hlinách, ktorý ponúka 61,89m² úžitkovej plochy spolu s pivnicou, pričom tá má 3m² a treba pripočítať aj loggiu s výmerou 3m². 

Byt hľadá majiteľa, ktorý ho bude mať rád takého aký je alebo niekoho, kto by mu pomohol zrealizovať jeho potenciál. Aktuálny majiteľ sa v roku 2013 postaral o plastové okná, radiátory, laminátové podlahy v izbách a na chodbe a interiérové dvere. Bytový dom bol zateplený.

Dispozícia bytu začína po vstupe do bytu vstupnou chodbou, z ktorej sa vchádza do kuchyne, kúpeľne, samostatného WC, prvej izby a do obývačky, z ktorej sa napokon vchádza do spálne a z nej sa dá vkročiť na loggiu – ako to presne vyzerá, si viete pozrieť vo virtuálnej obhliadke, ktorú nájdete nižšie.

Lokalita „Hliny“ ponúka možnosti pre malých aj veľkých vďaka plnej občianskej vybavenosti. Minútu od vchodu do bytového domu sa nachádza obchodný dom, kde nájdete potraviny a „za rohom“ sa nachádza aj Tesco Expres. OC Galéria Tesco či OC Arkádia sú tiež len na skok. V okolí lokality nájdete aj základnú školu so škôlkou či stredné školy, a univerzita sa nachádza 900m od bytu. Priamo pod bytovým domom je revitalizované multifunkčné ihrisko spolu so fitness prvkami či areálom na loptové hry. Päť minút pešo sa nachádza aj športový areál Slávia a historické centrum je vzdialené 15 minúť vychádzkovým tempom.

V prípade,  že sa chcete ísť na byt pozrieť alebo sa naň opýtať, neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0949 714 291 alebo na maile danisova@foit.sk. 

Teším sa na Vás 🙂

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
El. napätie
nie
Internet
áno
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Energetický certifikát
A
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Patrícia Danišová

danisova@foit.sk | +421949714291

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.