Rodinný dom Trnava

PREDAJ- NOVOSTAVBA RD S MOŽNOSŤOU VÝSTAVBY ĎALŠIEHO DOMU NA ZÁHRADE

210 000,-€

Realitná kancelária FOIT Vám ponúka na predaj zaujímavú novostavbu 3i rodinného domu v obci Dolná Krupá- 10 km od Trnavy. Moderný rodinný dom sa nachádza v tichej, málo obývanej uličke na peknom rovinatom pozemku s rozlohou 1459 m2 a užitkovou plochou 112m2.
Dispozícia: vstupná chodba, technická miestnosť s plynovým kotlom, kúpeľňa so sprchovým kútom, WC, umyvadlom a vaňou, priestranná obývacia izba s kuchyňou, dve priechodné izby

Veľkou výhodou domu je obrovská krásne upravená záhrada, ktorá poskytne dostatok priestoru pre relax pri grilovaní, či fľaške dobrého vínka s kamarátmi. Tak isto Vám slniečko zavíta do izieb už v doobednajších hodinách kedže izby sú orientované na Juh.

Do budúcna je možnosť predeliť pozemok na 2 časti a postaviť si na pozemku domček.

Technické parametre domu:
-dom je postavený z Ytongu
-zateplenie 10cm polystirén
-plechová strecha
-kúrenie plynovým kotlom a v kúpeľni je podlahové kúrenie

Vstupná brána je klasická plechová, pozemok už nevyžaduje žiadne ďalšie úpravy, možnosť parkovania troch a viac áut vo dvore a parkovať sá taktiež dá aj pred domom.

Dom je napojený na obecný vodovod ale má aj vlastnú studňu, plyn, elektrinu a momentálne má vlastnú žumpu, je však spravená predpríprava na obecnú kanalizáciu.
Dolná Krupá je veľmi dobre situovaná obec čo sa týka životného prostredia, nakoľko v bezprostrednom okolí nie je žiaden veľký priemyselný podnik, je obklopená poľnohospodárskymi plochami a sčasti lesom a takisto z hľadiska dopravného napojenia s okolím: cca 10km od Trnavy, pri vstupe do Trnavy je veľko výhodou okamžitá napojenosť na trnavksý obchvat cez ktorý sa šikovno viete napojiť na diaľnicu R1 a D1.

Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOIT malé prekvapenie.

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

CENA: 210,000- EUR

V prípade záujmu o viac informácií ako aj dohodnutia obhliadky ma prosím kontaktujte na tel. č. 0905 068 792- Boris Doka.

Lokalita
Dolná Krupá
Zastavaná plocha
170m²
Rozloha pozemku
1459m²
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
Vodovod
na pozemku
Studňa
áno
El. napätie
230V
Plyn
na pozemku
Kanalizácia
neuvedené
Internet
T-COM
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
betónová
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

|

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.