3 izbový byt Trnava

REZERVOVANÉ :) PREDAJ – OKAMŽITÉ SŤAHOVANIE DO ZARIADENÉHO TROJIZBÁKU NA ZÁTVORE

0,-€

Sídlisko Zátvor je v Trnave obľúbené hlavne kvôli výbornému dopravnému napojeniu na trnavský obchvat. Okrem toho je veľmi sympatické vďaka svojím vnútroblokom kde sa môžete zahrať s deťmi, zacvičiť si, vyvenčiť domácich miláčikov alebo sa len poprechádzať. Istý čas dozadu si tu našla svoje čestné miesto príjemná reštaurácia, kde budete radi tráviť čas hlavne v lete na útulnej terase. Tak isto „po ruke“ budete mať všetky supermarkety a vyhľadávanú piváreň.

Práve na Zátvore a konkrétne Olympijskej ulici mám pre Vás na predaj trojizbový bauring po rekonštrukcii, ktorý sa nachádza na 8/9 podlaží zatepleného bytového domu s novým výťahom.

Úžitková plocha bytu 66,15 m2 + výmera loggie z obývacej izby 5,49 m2 + rozmer pivnice 1,17 m2.

Samotný byt prešiel rekonštrukciou: plastové okná, pl. podlahy v izbách, dlažba na chodbe, v kuchyni, kúpeľni a toalete, obklady, interiérové dvere s obložkami, bezpečnostné vstupné dvere, nové ističe, nový elektrický rozvod v kuchyni a obývacej izbe, kuchynská linka, dlažba a zábradlie na loggii.

Obývacia izba so spálňou sú orientované na juh a kuchyňa s kúpeľňou a druhou izbou sú orientované na sever. Výhodou bauringov je nepochybne okno v kúpeľni.

Všetci predsa dobre vieme, že priestoru na uskladnenie vecí nikdy nie je dosť. Za zatvorenými dverami na chodbe je miestnosť, ktorú si môžete prispôsobiť podľa predstáv. Či už bude mať hlavné slovo „pani domáca“ a bude z nej priestranný šatník alebo buchne po stole partner a budú v nej visieť údené dobroty a bude z nej komora, nechám na Vás. Rannú kávičku si môžete vychutnať na priestrannej loggii, ktorá je orientovaná do pokojného vnútrobloku. Vzhľadom k tomu, že sme na „osmičke“ užijete si aj pekné výhľady, či západy slnka.

Nech sa páči, pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení bytu si pozrite virtuálnu prehliadku, ktorá je súčasťou inzerátu.

V okolí nájdete kompletnú občiansku vybavenosť: škola, škôlka, stredná škola, reštaurácia, piváreň, pumpa, detské ihriská, MHD zastávky, lekáreň, pošta, supermarkety, OC Arkadia, ihrisko na cvičenie, zastávka zdieľaných bicyklov a kolobežiek, cyklochodník priamo do centra mesta.

Okrem kompletnej občianskej vybavenosti, pokojného vnútrobloku s detským ihriskom a dobrými možnosťami parkovania je veľkou výhodou výborné dopravné napojenie na trnavský obchvat a cesty R1 a D1.

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOIT malé prekvapenie.

V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Email: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
El. napätie
230V
Internet
optika
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
asfaltová
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Ing. Tomáš Doka

doka@foit.sk | +421 907 522 961

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.