2 izbový byt Trnava

REZERVOVANÉ :) PREDAJ – OTVÁRAJTE DVERE DOMOV S ÚSMEVOM

0,-€

Verím, že projekt ARBORIA PARK je Vám v Trnave dobre známy. Dnešný byt sa nachádza konkrétne na ulici Novomestská 5 a bytový dom nesie názov Arboria Zelená. Byt leží na 2. podlaží 6. podlažného bytového domu, ktorý bol skolaudovaný v roku 2018.

Tento byt na mňa urobil dobrý dojem hneď po príchode. Príjemná atmosféra, čisté línie, zariadenie, ktoré „nekričí“ a k tomu veľmi milí domáci, ktorí ak by ste byt kupovali ako investíciu by radi zostali bývať v byte ešte rok, takže o výborných nájomníkov máte postarané. Samozrejme ak by ste chceli bývať ihneď môžu byt uvoľniť.

Vzhľad bytového domu je vkusne navrhnutý aby zapadol do už vyrasteného parku, ktorý ho obklopuje. Chodby v spoločných priestoroch sú širšie čo oceníte najmä pri sťahovaní. Dostatok denného svetla zabezpečujú svetlíky. Vstup do vchodu je možný z dvoch strán. Z vnútrobloku je vstup bezbariérový. Samozrejmosťou je výťah, ktorým sa pohodlne vyveziete z garáže na 2. podlažie priamo pred byt. K dipozícii je plechová pivničná kobka, ktorá sa nachádza na -2. p. .

Bytový dom bol skolaudovaný v roku 2018 a je postavený zo železobetónového skeletu. Medzibytové priečky sú taktiež z monolitu a vnútorné bytové priečky sú z dvojplášťového sadrokartónu vyplneného minerálnou vlnou. Zateplenie obvodového plášťa je taktiež minerálnou vlnou. Kombinácia týchto kvalitných materiálov Vám zabezpečí výborné tepelnoizolačné vlastnosti stavby. Bytový dom disponuje energetickým certifikátom triedy A.

Úžitková plocha bytu 47,38 m2 + výmera loggie 3,45 m2 + plechová pivničná kobka o výmere 2,5 m2.

Byt je orientovaný na severozápad, preto je skolaudovaný ako apartmán. Táto orientácia zabezpečuje príjemnú klímu v byte počas celého dňa vzhľadom k tomu, že sa byt zbytočne neprehrieva. Nenechajte sa však pomýliť, hypotekárny úver môžete čerpať až do výšky 80% a tak isto je možné si nahlásiť aj trvalý pobyt.

Čo poviete na zariadenie a vzhľad bytu? Páči sa Vám? Ak áno mám pre Vás dobré správy. Byt predáva kompletne zariadený (okrem pracovného kúta) stačí si priniesť osobné veci a môžete pohodlne bývať

Pre lepšie navodenie atmosféry bytu odporúčam pozrieť videoobhliadku bytu. Ak ste skôr praktickejší typ súčasťou inzerátu je aj virtuálna prehliadka. Výber už nechám na Vás, ale pozretím oboch určite nič nepokazíte a na osobnú obhliadku prídete na „hotové“.

Výhody garážového státia si začnete uvedomovať až keď ho začnete používať. Pohodlné parkovanie kedykoľvek bez straty času blúdením po plnom parkovisku si zamilujete ihneď. No oceníte ho najmä v zime keď si budík posuniete o 10 minút neskôr a čas strávený klepaním sa vonku v zime pri oškrabávaní námrazy z okien strávite radšej v teplej posteli.

V okolí nájdete kompletnú občiansku vybavenosť: školy, škôlky, reštaurácia, pivárne, pumpa, detské ihriská, MHD zastávky, lekáreň, pošta, supermarkety, potraviny, solárium, svet nápojov, barbershop, zubná klinika, Arkadia, ihrisko na cvičenie, park pre psíčkarov, stanovisko zdieľaných kolobežiek a bicyklov, cyklochodník priamo do centra mesta.

Okrem príjemnej atmosféry, kompletnej občianskej vybavenosti a okolia plného zelene je veľkou výhodou výborné dopravné napojenie na trnavský obchvat, cesty R1 a D1.

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOIT malé prekvapenie.

V príde záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Emal: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
El. napätie
230V
Internet
optika
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
asfaltová
Energetický certifikát
A
Počet garáží
1
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Ing. Tomáš Doka

doka@foit.sk | +421 907 522 961

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.