Rodinný dom Nové Zámky

PREDANÉ- POHODA, KLÍDEK A TABÁČEK

0,-€

 

POKOJ, TICHO, SLNKO A BAZÉN 

Poznáte ten pocit, ked‘ sedíte na terase rodinného domu, počúvate len vtáky štebotať v inak absolútnom tichu, pijete kávu a život zrazu vyzerá oveľa lepšie? Alebo prídete domov, nalejete si pohár dobrého vína a sadnete si na terasu a cvrčky v okolí vytvoria pocit pokoja? Ak áno, mám pre Vás rodinný dom, v ktorom toto môžete zažiť každý deň.

Realitná kancelária FOIT Vám ponúka novší rodinný dom typu bungalov v obci Hul, skolaudovaný v roku 2015, ktorý je situovaný na pozemku s výmerou 505m². Dom ponúka zastavanú plochu 116,3m² a úžitkovú 80,90m².

Najväčšou výhodou dispozície tejto nehnuteľnosti je oddelená denná časť od nočnej. Po vstupe začína chodbou, z ktorej sa dostanete do všetkých miestností. Na ľavej strane je prvá izba (10,83m²), vedľa ktorej sa nachádza detská izba (10,83m²).  Ďalšou v poradí je spálňa (14,45m²), v ktorej sú vstavané skriňe. WC je oddelené od kúpeľne, čo je vždy výhodou. Na pravej strane domu sa nachádza priestranná obývačka spojená s veľkou kuchyňou (25,16m²) a komora (2,03m²). Na krytú terasu, ktorá má 19m², sa vychádza priamo z obývačky. Pod strechou domu sa nachádza aj pochôdzna povala (cca 15m2), vhodná najmä pre skladovacie účely. Na pozemku sa nájdete aj bazén, zasadený do zeme, ale aj malú kôlňu a šachtu vhodnú na skladovanie ovocia a zeleniny. Ako to presne vyzerá vo vnútri si môžete pozrieť nižšie vo virtuálnej obhliadke.

Treba určite popísať aj podrobenejšie technické vlastnosti. Dom je postavený z tehly a je zateplený, čo pomôže so šetrením na nákladoch. Vykurovanie je riešené kachlami, z ktorých vedú tepelné prieduchy do všetkých spální, čo výrazne zníži náklady na energie. Každá izba má svoj termostat, ked’že v dome je aj podlahové kúrenie riešené cez elektrický kotol. Strecha značky TONDACH je sedlového typu. V obci nie je kanalizácia a tak je na pozemku žumpa. Táto kúpa je výborná pre ľudí, ktorí nechcú ihned‘ zariad’ovať domácnosť, ked’že sa predáva zariadený.

O stav občianskej vybavenosti sa báť nemusíte. Hul ponúka rôzne možnosti či športu, kultúry alebo zábavy. Pár minút pešo od domu nájdete potraviny Jednota, lekáreň, ale aj kostol, obecný úrad či futbalové ihrisko. Zaujímavosťou je, že blízko je aj Kaštieľ Motešických. V dedine sa nachádza aj základná škola s materskou školou, zdravotné stredisko či krčma. Autobusová zastávka na medzimestskú dopravu je len pár krokov od pozemku.

Nehnuteľnosť nedočkavo čaká na svojho nového majiteľa.

V prípade,  že sa chcete ísť na dom pozrieť alebo sa naň opýtať, neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0949 714 291 alebo na maile danisova@foit.sk. 

Teším sa na Vás 🙂

Lokalita
Hul
Zastavaná plocha
116.3m²
Rozloha pozemku
505m²
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
Vodovod
na pozemku
El. napätie
nie
Plyn
nie je
Kanalizácia
nie je
Internet
optika na pozemku
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
asfaltová
Energetický certifikát
A
Počet terás
1
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Patrícia Danišová

danisova@foit.sk | +421949714291

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.