3 izbový byt Trnava

PREDANÉ :) – POHODA, POKOJ A BÝVANIE PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

135 000,-€

Výber bytu je pre každého človeka dôležitým momentom v jeho živote. Všetci sme iní a iné sú taktiež naše túžby o ideálnom bývaní. Ak práve vy máte pevnú víziu a viete čo chcete, dovoľte mi, aby som Vám predstavil byt, ktorý je pripravený premeniť akékoľvek sny o vašom ideálnom bývaní na skutočnosť.

Byt sa nachádza na 7/8 poschodí, čo znamená, že večerné pohľady na pole obliate svitom zapadajúceho slnka, budú niečo, na čo sa môžete spoločne s pohárom dobrého vína a partiou priateľov po dlhom dni tešiť.

Výhľad si samozrejme nebudete užívať cez okno ale z útulnej, krytej loggie o výmere 3,8 m².

Ako je už pravidlom, dobré víno treba párovať aj s dobrým jedlom, ktoré si u vás doma pripravíte v kuchyni, na ktorej vás určite potešia veľké okná, ktoré lemujú stenu celej kuchyne. Okrem širokého výhľadu počas spoločnej večere, ponúkajú možnosť vetrania pri príprave jedál pre tých najnáročnejších hostí.

Či už ste ten typ človeka, ktorý si zvykne po dobrej večeri vyložiť nohy a relaxovať, alebo večeriate ľahko a radi si ku koncu dňa zacvičíte, úžitková plocha bytu 65,01 m² Vám dovolí stráviť svoj čas tak, ako si to predstavujete. Kompletnú dispozíciu bytu Vám najlepšie predstaví virtuálna prehliadka, ktorú sme si pre Vás pripravili v dolnej časti inzerátu. Možnosti sú skrátka neobmedzené a vy ich máte všetky vo svojich rukách.

Ak ste entuziastom večerných prechádzok, určite zistíte, akou praktickou občianskou vybavenosťou lokalita Linčianska disponuje. Všetko čo potrebujte máte nanajvýš 5 minút pešo od svojho nového bývania. Či už je to Lekáreň, Jednota, Škola, autobusová zastávka alebo pumpa. Do 10 minút od bytu nájdete Gašparíka, Posilňovňu, Vinotéku a v dohľadnej dobe sa budete môcť dostať aj do nového obchodného centra OC Island, v ktorom si už teraz môžete užívať nákupy v novom LIDL-i.

Čerešničkou na torte je aj plánovaná revitalizácia celého sídliska. Lokalita sa bude môcť pýšiť novým centrom, zelenými dvormi disponujúcimi ihriskami pre deti, športovými ihriskami a výbehom pre psov. Nebude chýbať ani bežecký či cyklo chodník a oči Vám pohladia aj novoiniciované predzáhradky. Navyše, ak sa rozhodnete zájsť na výlet, istotne Vás poteší aj perfektná napojenosť na trnavský obchvat a cesty D1 a R1. Parkovacie miesta, ktorých je vždy dostatok, nájdete priamo pred bytovým domom. Samotný bytový dom je zateplený, vybavený plastovými dverami na čip a novým osobným výťahom. Vďaka elektronickému vrátnikovi sa nemusíte preháňať a dvere otvoríte z pohodlia domova.

Jadro bytu je pôvodné a aj so zvyškom bytu čakajú na nového majiteľa, ktorý ho privedie k štandardu 21. storočia. K bytu taktiež prislúcha plechová pivnica o výmere 2 m² a byt sa predáva kompletne zariadený elegantným starým nábytkom. Keďže sa s rekonštrukciou bytu viacmenej ráta, vieme pre Vás byt vypratať.

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOIT malé prekvapenie 😊

V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne.

 

Tomáš Mišudík

0911 658 081

misudik@foit.sk

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
El. napätie
230V
Internet
Optika
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
asfaltová
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Ing. Tomáš Doka

doka@foit.sk | +421 907 522 961

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.