3 izbový byt Trnava

PREDAJ – PÔVODNÉ, ALE VÝHODNÉ

0,-€

Realitná kancelária FOIT Vám ponúka 3-izbový byt na ulici Gejzu Dusíka, ktorý čaká na majiteľa, ktorý mu vdýchne nový život.  

Nehnuteľnosť má 61,72m² a jej súčasťou je aj menšia  murovaná pivnica, ktorá má 1,7m². Nachádza sa na 3. poschodí bez výťahu.

Dispozične tento byt ponúka 3 nepriechodné izby a kuchyňu, z ktorej sa vchádza na loggiu. Kúpeľa a WC sú zvlášť, no sú súčasťou pôvodného jadra a tak ponúkajú novému majiteľovi priestor na vlastnú predstavu dispozície. 

Pôvodný stav celého bytu je príležitosť, ktorá ponúka rôzne možnosti – či je to zmena dispozície, realizácia svojho vysnívaného zariadenia bytu, ale aj investičná funkcia kúpy. Vymenené plastové okná v izbách robia každú z týchto možností jednoduchšími. 

Aktuálnu dizpozíciu si viete pozrieť nižšie vo virtuálnej obhliadke. 

Nehnuteľnosť sa nachádza na sídlisku Prednádražie. Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. V blízkosti nájdete potraviny, drogériu, MHD zastávku, základnú školu či materskú škôlku, ale aj obchodné centrum MAX či okolité rešturácie. Deti sa môžu hrávať na niekoľkých okolitých detských alebo športových ihriskách. 

Nehnuteľnosť si je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

CENA: 131.900,- EUR

V prípade záujmu o viac informácií alebo záujmu o obhliadku, ma neváhajte kontaktovať na 0949 714 291 alebo na danisova@foit.sk.  

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
El. napätie
nie
Internet
áno
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
betónová
Energetický certifikát
A
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Patrícia Danišová

danisova@foit.sk | +421949714291

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.