pre rodinné domy Trnava

PREDANÉ :) PREDAJ – POZEMOK, NA KTOROM BUDETE TANCOVAŤ ODZEMOK

105 000,-€

POZEMOK, NA KTOROM BUDETE TANCOVAŤ ODZEMOK

ALEBO VALČÍK, SALSU, ČI LEN TANEC, KTORÝ VÁM IDE ZO SRDCA. 

 

Každý z nás má vysnívaný domov. Pre tých z nás, ktorí si domov predstavujú ako rodinný dom sú rôzne predstavy našej fantázie oveľa reálnejšie, vzhľadom na voľnosť v ich realizáciách, ktorú stavebný pozemok ponúka. 

Či už chcete rodinný dom, ktorý je dlhý alebo vysoký. Či chcete dom s vežou ako na zámku alebo oknom ako má Spongebob na svojom Ananáse a možno sú vaše predstavy konvenčnejšie. 

Alebo len hľadáte pozemok, na ktorom je dostatok priestoru na veľký tanečný parket, na ktorom nie je problém tancovať odzemok. 

Realitá kancelária FOIT Vám ponúka pozemok, na ktorom si viete postaviť a zrealizovať svoj vysnívaný dom a pri ňom aj ten tanečný parket. 🙂 

 

Pozemok sa nachádza v obci Dolná Krupá na Podhájkej ulici a novému majiteľovi ponúka priestor o výmere 845m2, pričom šírka je cca 16m a dĺžka 55m. Je rovinatý a nachádza sa na okraji obce a čo sa týka prístupovej cesty, nemusíte si robiť starosti. Vzhľadom na to, že v okolí nehnuteľnosti sú už postavené domy, prístupová cesta je už vybudovaná a pripravená na Váš príchod. 🙂

Inžinierske siete tiež nemusia byť zdrojom starostí. Priamo pred pozemkom sú privedené elektrika, kanalizácia, voda, plyn či telekomunikačný kábel. 

 

Obec je plne občiansky vybavená. Vaše ratolesti budú mať postarané o vzdelanie, pretože v obci sa nachádza základná škola s materskou školou. Nechýbajú potraviny, bary, reštaurácie či všeobecný lekár. Nudiť sa v Dolnej Krupej istotne nebudete. Nachádza sa tam totiž kaštiel, spolu s parkom, ktorý býva prístupný verejnosti. Nájdete tam napríklad aj Krupský potok pre prírodné vyžitie alebo Rozárium. Medzimestská doprava samozrejme túto obec nevynechala a  pre jej ešte lepšie fungovanie sa môžete pomodliť v kostole, ktorý je tiež v obci. 

 

Takže ak hľadáte pozemok, či už taký, aby ste vedeli na ňom tancovať odzemok alebo taký kde si postavíte svoj malý zámok alebo túžite po malom, skromnom domove – akákoľvek je vaša túžba, tento pozemok Vám ju vie si určite pomôcť splniť. 🙂 

 

Cena pozemku je 105 000,-EUR. 

Nehnuteľnosť nedočkavo čaká na svojho nového majiteľa.

V prípade,  že sa chcete ísť na pozemok pozrieť alebo sa naň opýtať, neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0949 714 291 alebo na maile danisova@foit.sk. 

Teším sa na Vás 🙂

Lokalita
Dolná Krupá
Rozloha pozemku
845m²
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
Vodovod
neuvedené
El. napätie
nie
Internet
Áno
Energetický certifikát
A
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Patrícia Danišová

danisova@foit.sk | +421949714291

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.