Nehnuteľnosť

PREDAJ – POZEMOK, NA KTOROM MÔŽETE ZAČAŤ STAVAŤ UŽ DNES

112 905,-€

Mám záujem o nehnuteľnosť

Stavebných pozemkov s dobrými parametrami je dnes ako šafránu a v ponuke sa vyskytujú veľmi zriedka. Práve preto by som Vám dal rád do pozornosti jeden ideálny kde môžete začať stavať ihneď, pretože už je vydané právoplatné stavebné povolenie.

Pozemok sa nachádza v obci Opoj na novovzniknutej slepej ulici kde prebieha výstavba rodinných domov. Je to jeden z posledných voľných pozemkov na tejto ulici. Pozemok je rovinatý s ideálnou južnou orientáciou, čo Vám zabezpečí slnko na záhrade počas celého dňa.

Pozemok má výmeru 579 m2. Šírka pozemku je 16m a hĺbka 36,18m.

Elektrická prípojka je pred pozemkom rovnako aj obecný vodovod. V osi cesty je zrealizovaná príprava na kanalizáciu, ktorá zatiaľ nie je spustená. Stavebné povolenie, ktoré je vydané na dom počíta s pripojením na žumpu. V lokalite je možnosť pripojenia aj na optický internet. Plyn v lokalite nie je zavedený. Cesta by mala byť dokončená na jeseň 2022 a následne skolaudovaná približne do konca roka 2022.

Právoplatné stavebné povolenie je vydané na 4i bungalov, konkrétne na typ domu Euroline 1474, ktorý si môžete pozrieť na tomto linku:

https://www.eurolineslovakia.sk/sk/projekty/rodinne-domy/detail-domu/RD-Bungalov-1474

Obec Opoj disponuje výbornou napojenosťou na cestu R1 cca 2 min. a diaľnicu D1 cca 5 min. Rovnako výhodou je aj vzdialenosť krajských miest Trnava (10km) Bratislava (50km), Nitra (40km). V obci sa nachádza obchod, pohostinstvo, posilňovňa, park s detským ihriskom, obecná knižnica a škôlka. Škola, lekáreň a lekár sa nachádzajú v susednej obci len 3 km. Neďaleko obce je háj vhodný na prechádzky a štrkovisko pre milovníkov rybolovu.

CENA: 195€/m2 t.j. 112.905,- Eur. V cene je zahrnutá aj kompletná projektová dokumentácia pre výstavbu vyššie spomínaného rodinného domu, s ktorého výstavbou môžete začať ihneď.

V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Emal: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

Lokalita
Opoj
Rozloha pozemku
579m²
Vlastníctvo
firemné
Status
Aktívna
Vodovod
na pozemku
El. napätie
230/400V
Internet
optika
Prístupová cesta
kamenitá

Ing. Tomáš Doka

doka@foit.sk
+421 907 522 961

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Nevybrali ste si z noviniek? Pozrite si kompletnú ponuku
nehnuteľností v našom portfóliu.

Mám záujem o inú nehnuteľnosť
Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!S čím treba pomôcť?*
Vaše meno a priezvisko
Vaša e-mailová adresa*
Vaše telefónne číslo*
Vaša správa*

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.