1 izbový byt Trnava

PREDANÉ :) PREDAJ PRÍJEMNÝ ŠTARTOVACÍ BYT V ŠPIČKOVEJ LOKALITE

99 900,-€

Keď vypustíme absolútne „centrum centrum“ priamo za hradbami, tak Tehelná, Hlboká, Špačinská, Hospodárska, Podjavorinská, Sladovnícka a Spartakovská sú jednoznačne najžiadanejšie lokality v rámci Trnavy.

Dnes bude reč práve o Tehelnej ulici, kde mám pre Vás veľmi zaujímavú ponuku v podobe jednoizbového bytu, ktorý sa nachádza sa na  6/6 poschodí revitalizovaného panelového bytového domu s novým výťahom.

Úžitková plocha bytu je 31,36 m2 + pivnica 1 m2, byt nedisponuje balkónom.

V byte prebehla rekonštrukcia postupne. V roku 2007 sa rekonštruovala kúpeľňa, ktorá sa zväčšovala, murovalo sa jadro a realizovali sa nové obklady, sanita a dlažba, taktiež kuchynská linka. V roku 2022 boli vymenené plastové okná a v roku 2023 sa oživila izba. Vymenili sa laminátové podlahy, vyrovnali steny a vymaľovalo sa. Stav bytu je preto len otázkou vkusu. Byt je pripravený na okamžité bývanie, či prenajímanie alebo náročnejší si ho môžu doladiť, prípadne prerobiť podľa predstáv. Starosti Vám ušetrí aj fakt, že byt sa predáva zariadený okrem sedačky.

Už ste zažili susedov čo radi dupocú? Toto je práve výhoda najvyšších poschodí. Nie sú spájané len s peknými výhľadmi ale aj božským kľudom. Navyše východná orientácia bytu Vám zabezpečí celoročne príjemnú klímu v byte vzhľadom k tomu, že byt sa neprehrieva.

Po byte sa pokojne „poprechádzajte“ z pohodlia domova prostredníctvom virtuálnej obhliadky, ktorá je súčasťou inzerátu.

Tehelná ulica poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť. Centrum mesta 7 minút chôdzou, kaviareň, bar, reštaurácia, poliklinika, lekáreň, pumpa, supermarkety, škola, škôlka. Za bytovým domom je dostatok zelene a priestor pre venčenie domácich miláčikov. Okrem výbornej polohy a pešej dostupnosti do centra je veľkou výhodou aj rýchle napojenie na trnavský obchvat, cesty R1 a D1.

Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOIT malé PREKVAPENIE.

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

CENA: 99.900,- EUR

V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Email: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
El. napätie
230V
Internet
optika
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
asfaltová
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Ing. Tomáš Doka

doka@foit.sk | +421 907 522 961

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.